کد خبر: 223419 A

مدیر امور آبفای خدابنده:

مدیر امور آبفای خدابنده گفت: در ۷ ماهه نخست امسال ۲ کیلومتر اصلاح شبکه و تعویض ۲۸۳ فقره انشعابات فرسوده با مشارکت مردمی انجام شده است.

مدیر امور آبفای خدابنده گفت:: این شرکت برای رفع افت فشار در مناطقی از شهر خدابنده اقدام به نصب فشار شکن نموده که فشار شبکه مساکن مهر و بلوار چمران و خلیج فارس را تعدیل می‌کند.

به گزارش ایلنا از زنجان، سید جواد موسوی زواجری مدیر امور آبفای خدابنده با اشاره به مطلب فوق افزود: ۴ کیلومتر اصلاح شبکه ۸۰۰ فقره تعویض انشعابات فرسوده در برنامه آتی این امور در امسال است.

موسوی به سرانه مصرف مشترکین اشاره کرد و گفت: سرانه مصرف هر نفر در شبانه روز ۲۲۰ لیتر بوده که این رقم نسبت به میانگین کشوری بالا است.

مدیر امور آبفای خدابنده تصریح کرد: این شرکت برای رفع افت فشار در مناطقی از شهر خدابنده اقدام به نصب فشار شکن نموده که فشار شبکه مساکن مهر و بلوار چمران و خلیج فارس را تعدیل می‌کند.

وی ضمن اشاره به تولید آب شرب خاطر نشان کرد: آب تولیدی این امور در ۷ ماه نخست سال جاری بیش از یک میلیون و ۹۵۰ هزار متر مکعب است که از این میزان تولید بیش از یک میلیون و ۷۵۰ هزار متر مکعب توسط مشترکین مصرف می‌شود.

موسوی با اشاره به کمبود آب شرب گفت: جهت جبران کمبود آب در سطح شهر درخواست حفر یک حلقه چاه جدید و یک حلقه چاه رزرو کرده‌ایم.

وی به حجم مخازن موجود اشاره کرد و گفت: ۲ باب مخزن ذخیره آب شرب به حجم ۷ هزار متر مکعبی که برای ذخیره نیاز آبی شهر خدابنده کافی نیست.

خلیج فارس مردمی اصلاح مدیر کیلومتر امور شبکه مشارکت آبفای خدابنده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر