کد خبر: 223417 A

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان زنجان:

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان زنجان، گفت: امسال چهار برنامه شاخص از سوی کانون‌های فرهنگی و هنری اجرا می‌شود.

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان زنجان، گفت: در حال حاضر ۲۳۷ کانون فرهنگی و هنری در استان زنجان فعال است.

به گزارش ایلنا از زنجان، مرتضی مقدمی، مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان زنجان امروز شنبه با اعلام این خبر اظهار کرد: در حال حاضر ۲۳۷ کانون فرهنگی و هنری در استان زنجان فعال است.

وی با اشاره به برنامه‌های مختلف کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان زنجان در طول سال ادامه داد: امسال چهار برنامه شاخص از سوی کانون‌های فرهنگی و هنری اجرا می‌شود.

این مقام مسئول به اجرای طرح باغچه کوچک اندیشه از سوی کانون کوثر(تخصصی مهدویت) استان زنجان خبر داد و افزود: طرح رفاقت با روحانیون نیز از سوی کانون آیت الله قائمی زنجان اجرا می‌شود.

مقدمی همچنین به اجرای طرح سیر مطالعاتی شهید مطهری از سوی کانون شهید شهریاری کانون دانشگاه فرهنگیان زنجان اشاره کرد و ادامه داد: همایش ریحانه آفرینش نیز با موضوع حجاب و عفاف از سوی کانون آیت اله قائمی زنجان اجرا می‌شود.

استان زنجان حجاب شاخص فرهنگی و هنری کانون های فرهنگی و هنری کانون های فرهنگی و هنری مساجد مهدویت کانون مسئول دبیرخانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر