کد خبر: 223413 A

سرپرست انجمن سینمای جوانان استان زنجان خبر داد:

سرپرست انجمن سینمای جوانان استان زنجان، گفت: همزمان با سراسر کشور، آزمون دوره آموزشی فیلمسازی در سه گام به تاریخ جمعه ۲۳ آبان در انجمن سینمای جوانان استان زنجان برگزار شد.

سرپرست انجمن سینمای جوانان استان زنجان، گفت: اهدای گواهینامه معتبر، ارایه رایگان تجهیزات فیلمسازی، برگزاری دوره‌های تخصصی و پیشرفته و تکمیلی و برگزاری جلسات نمایش فیلم، فیلمنامه و نشست فرهنگی در طول و پایان این دوره آموزشی انجام می‌شود.

به گزارش ایلنا از زنجان، مسعود الماسی سرپرست انجمن سینمای جوانان استان زنجان با اعلام این خبر گفت: این دوره آموزشی فیلمسازی در محدوده زمانی ۷ ماهه و در مشاغل مختلف سینمایی اعم از عکاسی، کارگردانی، فیلمنامه نویسی، تدوین و صدا، تصویربرداری، کارگاه فیلمسازی داستانی، کارگاه مستند سازی و کارگاه فیلم تجربه گرا برگزار خواهد شد.

وی با تاکید بر اهمیت بحثآموزش در ارتقای وضعیت فیلم و سینما در استان و کشف و حمایت از استعداد‌های جوان در این عرصه ادامه داد: اهدای گواهینامه معتبر، ارایه رایگان تجهیزات فیلمسازی، برگزاری دوره‌های تخصصی و پیشرفته و تکمیلی و برگزاری جلسات نمایش فیلم، فیلمنامه و نشست فرهنگی در طول و پایان این دوره آموزشی انجام می‌شود.

الماسی در ادامه، افزود: در این دوره آزمون، تعداد ۳۰ نفر از علاقه مندان و هنرجویان عرصه فیلمسازی شرکت داشتند که امیدواریم همگی با اخذ نمره قبولی در کلاس‌های این دوره حضور داشته باشند.

سرپرست انجمن سینمای جوانان استان زنجان در پایان، تصریح کرد: طی هفته آینده اعضای شورای تولید و شورای آموزش و پژوهش دفتر زنجان معرفی و اعلام خواهد شد و آماده‌ایم از طرح‌ها و فیلمنامه‌های فاخر و قابل قبول جهت تولید، حمایت کنیم.

استان زنجان اعضای شورای عکاسی آزمون جوانان برگزاری سرپرست انجمن سینمای فیلمسازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر