کد خبر: 216865 A

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در زنجان:

چند بیمارستان در دولت قبل افتتاح شده ولی به دلیل نبود تجهیزات کافی تکمیل نشده و مورد استفاده قرار نگرفته‌اند.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در زنجان، گفت: کتاب ارزش‌گذاری نسبی خدمات، فرصتی برای افرادی است که به دنبال فضای کار و تلاش سالم هستند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، سید حسن قاضی‌زاده هاشمی، همزمان با نهمین سفر کاروان دولت تدبیر و امید به استان زنجان به بیمارستان‌های افتتاح شده در سال‌های گذشته اشاره کرد و افزود: چند بیمارستان در دولت قبل افتتاح شده ولی به دلیل نبود تجهیزات کافی تکمیل نشده و مورد استفاده قرار نگرفته‌اند.

وی با اشاره به اینکه پیگیری‌هایی برای بهره‌برداری از این بیمارستان‌های نیمه‌کاره انجام شده است، اظهار کرد: تا پایان امسال ۴۰ بیمارستان افتتاح می‌شود.

وزیر بهداشت به وعده اداره راه و شهرسازی اشاره کرد و افزود: برای بهره‌برداری از چند بیمارستان در سطح کشور، با همکاری اداره راه و شهرسازی ۲۹ بیمارستان در سطح کشور تجهیز خواهد شد.

هاشمی با بیان اینکه چندین بیمارستان افتتاح شده در دولت قبل راکد مانده و بهره‌برداری نشده‌اند، افزود: این بیمارستان‌ها به دلیل عدم وجود تجهیزات و کمبود نیروی انسانی مورد استفاده قرار نگرفتند که در این زمینه برنامه ریزی‌هایی صورت گرفته است.

این مسئول در ادامه به کتاب ارزش‌گذاری نسبی خدمات اشاره کرد و گفت: ‌ با بازنگری کتاب ارزش‌گذاری نسبی خدمات بسیاری از مشکلات در حوزه قیمت‌گذاری خدمات پزشکی برطرف خواهد شد.

وی در پایان ادامه داد: کتاب ارزش‌گذاری نسبی خدمات، فرصتی برای افرادی است که به دنبال فضای کار و تلاش سالم هستند.

اداره راه و شهرسازی استان زنجان بهداشت درمان و آموزش بیمارستان دولت قیمت گذاری مشکلات نیروی انسانی وزیر بهداشت کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر