کد خبر: 216769 A

در جلسه گروه های آموزشی ناحیه یک زنجان عنوان شد:

جلسه توجیهی اعضای گروه‌های آموزشی ابتدایی با حضور معاونت و سرگروه آموزش ابتدایی ناحیه یک برگزار شد.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک زنجان، گفت: مقطع ابتدایی باید در راس آموزش قرار گیرد و انتظار داریم گروه‌های آموزشی به طور مداوم واقعیت‌های موجود در مدارس را به اداره بازتاب دهند و امسال نسبت به سال قبل تحول بیشتری در همه حوزه‌ها فراهم شود.

به گزارش ایلنا از زنجان، در این جلسه که پیرامون بررسی نحوه تعامل گروه‌های آموزشی استان و کارگروه‌های تخصصی و سایر راهبران آموزشی، نظارت مستمر بر عملکرد آموزشی و تربیتی کلاس‌های درس بصورت ماهانه، بازدیدهای با هدف شناسایی و معرفی خلاقیت‌ها و توانمندی‌های آموزگاران، توزیع یکنواخت بازدید‌ها از هر پایه، تهیه و تدوین تقویم اجرایی و برگزاری کارگاه‌های آموزشی و نظارت مستمربر فعالیت‌های آموزشی مدارس تشکیل شده بود.

احسان پیرمحمدی معاون آموزش ابتدایی ناحیه یک با اشاره به تخصص و توانمندی نیروهای ابتدایی در آموزش و پرورش، اهمیت کار آن‌ها را در جامعه مبرهن دانسته و گفت: مقطع ابتدایی باید در راس آموزش قرار گیرد و انتظار داریم گروه‌های آموزشی به طور مداوم واقعیت‌های موجود در مدارس را به اداره بازتاب دهند و امسال نسبت به سال قبل تحول بیشتری در همه حوزه‌ها فراهم شود.

همچنین عبادی مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک نیز در این جلسه هدف اصلی آموزش و پرورش را تقویت گروه‌های تخصصی در حوزه یادگیری عنوان کرد و افزود: آموزش ابتدایی بایستی با همکاری گروه‌های آموزشی و بازدیدهای مکرر آن‌ها بهبود پیدا کند و وظیفه ما در این زمینه با توجه به داعیه ارتقا کیفیت آموزشی سنگین است.

وی از گروه‌های آموزشی به عنوان بازوان توانمند آموزشی یاد کرد و گفت: انتظار داریم تعاملات شما با مدارس بیشتر شده و برای ارتقا دانش و مهارت و انگیزه‌مند کردن نیرو‌ها برنامه ریزی مستمر و مفید داشته باشید.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک تحکیم فعالیت‌های آموزشی را در گرو احصاء مشکلات آموزشی از طرف گروه‌ها و بازدیدهای آن‌ها و پشتیبانی اداره دانست و خاطر نشان کرد: تمام بازدیدهای شما باید دارای بازخورد لازم به مدرسه باشد و توسط گروه‌های آموزشی اداره نیز مورد بررسی قرار گیرد.

در ادامه جلسه اعضای گروه‌های آموزشی و مسئول گروه‌های آموزشی ابتدایی ناحیه یک به بررسی برنامه‌های آتی گروه‌ها پرداختند.

آموزش و پرورش تقویم جامعه خلاقیت مدرسه مشکلات معاون آموزش آموزشی ابتدایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر