کد خبر: 182386 A

معاون امور حقوقی وزارت ورزش و جوانان کشور در زنجان خبر داد:

معاون امور حقوقی و هماهنگی استان‌ها در وزارت ورزش و جوانان از اختصاص ۷۰ درصد بودجه به استان‌ها و مناطق محروم کشور خبر داد.

معاون امور حقوقی وزارت ورزش و جوانان گفت: مدیران ورزش و جوانان استان ها با تعامل مطلوب و سازنده با مدیران ارشد استانی نسبت به اختصاص این بودجه به شکل بهینه حرکت کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا امیر خادم، در مراسم تودیع و معارفه مدیر ورزش و جوانان استان زنجان اظهار کرد: از ظرفیت بخش خصوصی برای نهایی شدن پروژه های وزارت ورزش و جوانان استفاده می شود.

وی با بیان اینکه محدودیت های بودجه و تحریم ها موجب عدم اجرای پروژه ها شده است، خاطرنشان کرد: باید زمینه سازی لازم برای حضور سرمایه گذاران در پروژه های ورزشی انجام شود.

این مسئول با بیان اینکه در دولت تدبیر و امید اقدامات متعددی با بهره گیری از ظرفیت‌های مدیران استان ها انجام شده است، اضافه کرد: در این زمینه تعامل لازم با مدیران استان ها انجام می شود.

معاون امور حقوقی و هماهنگی استان ها در وزارت ورزش و جوانان از اختصاص ۷۰ درصد بودجه به استان ها و مناطق محروم کشور خبر داد و گفت: ‌ مدیران ورزش و جوانان استان ها با تعامل مطلوب و سازنده با مدیران ارشد استانی نسبت به اختصاص این بودجه به شکل بهینه حرکت کنند.
وی با اشاره به اینکه سه هزار و ۳۰۰ طرح نیمه تمام در بخش ورزش در کشور وجود دارد، بیان داشت: بیش از ۱۰ هزار میلیارد تومان اعتبار برای نهایی شدن این پروژه ها نیاز است.
خادم با بیان اینکه امسال بودجه ورزش و جوانان با افزایش ۱۲۰ درصدی مواجه است، تصریح کرد: برنامه ریزی لازم برای انجام پروژه ها مهم انجام شده است.

این مقام مسئول فعالیت سازمان های مردم نهاد را مورد توجه قرار داد و گفت: باید از ظرفیت این سازمان ها استفاده شود.
خادم بر ضرورت توجه به فعالیت بانوان به عنوان قشری که نیمی از جمعیت کشور را تشکیل می دهند، تاکید کرد و افزود: ‌ حضور بانوان با رعایت موازین اسلامی در عرصه های مختلف اجتماعی و ورزشی موجب ایجاد نشاط و سرزندگی در جامعه می شود.

در این مراسم از خدمات ایرج رحمانی مدیرکل سابق ورزش و جوانان استان زنجان تجلیل و ارسلان حسینی به عنوان مدیرجدید ورزش و جوانان استان زنجان منصوب شد.

استان زنجان بخش خصوصی بودجه جامعه دولت سرمایه گذاران مراسم تودیع و معارفه ورزش و جوانان وزارت ورزش و جوانان استان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر