کد خبر: 165226 A

معاون فرماندار زنجان تاکید کرد:

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار زنجان بر ضرورت ساماندهی برنامه‌های ۱۴ و ۱۵ خرداد تاکید کرد و گفت: هئیت‌های مذهبی و پایگاه‌های مقاومت در این ساماندهی نقش خود را ایفا کنند.

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار زنجان بر ضرورت ساماندهی برنامه‌های ۱۴ و ۱۵ خرداد تاکید کرد و گفت: هئیت‌های مذهبی و پایگاه‌های مقاومت در این ساماندهی نقش خود را ایفا کنند.

به گزارش خبرنگار «ایلنا» ابوالفضل خوئینی، ظهر امروز یکشنبه(۱۴اردیبهشت) در نخستین جلسه کمیته مراسم ارتحال احضرت امام خمینی(ره) و قیام ۱۵ خرداد، اظهار کرد: تجلیل از مقام شامخ امام خمینی(ره) تجلیل از نظام مقدس جمهوری اسلامی محسوب می‌شود.

وی با اشاره به برنامه‌ریزی فرمانداری زنجان برای برگزاری برنامه‌های گرامیداشت ۱۴ و ۱۵ خرداد در زنجان ادامه داد: برنامه‌های مختلفی به این مناسبت‌ها در زنجان برگزار می‌شود.

این مسئول با بیان اینکه برخی از افراد از شهرهای مختلف به صورت پیاده عازم مرقد مطهر امام خمینی(ره) می‌شوند، خاطرنشان کرد: ضروری است پذیرایی لازم از این زائران در استان زنجان صورت گیرد.

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار زنجان با اشاره به اینکه در سال گذشته سانس رایگان استخر در اختیار زائران قرار گرفت، بیان داشت: امسال نیز این برنامه اجرا می‌شود.

خوئینی با بیان اینکه امسال در ر رجئین، نیک‌پی و حسینیه اعظم زنجان از این زائران پذیرایی می‌شود، خاطرنشان کرد: برنامه‌ریزی‌های لازم در این زمینه انجام شده است.

وی با بیان اینکه جلسات مختلفی در این زمینه در زنجان برگزار شده است، بیان داشت: در مسیر تردد زائران حرم مطهر عکس‌های امام نصب می‌شود.

این مسئول بر ضرورت ساماندهی برنامه‌های ۱۴ و ۱۵ خرداد تاکید کرد و گفت: ضروری است هئیت‌های مذهبی و پایگاه‌های مقاومت در این ساماندهی نقش خود را ایفا کنند.

اعزام ۷۵۰۰ نفر به مرقد امام خمینی(ره)

نماینده سپاه انصار المهدی(عج) استان زنجان نیز در این جلسه از اعزام ۷ هزار و ۵۰۰ نفر به مرقد مطهر امام خمینی(ره) خبر داد و گفت: برنامه‌ریزی‌های لازم در این زمینه انجام شده است.

محسن خدایاری بر ضرورت همکاری دستگاه‌های ذیربط برای اجرای مطلوب برنامه‌ها تاکید کرد و ادامه داد: بسته‌های فرهنگی در میان زائران توزیع می‌شود.

کار‌شناس امور فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی استان زنجان نیز در این جلسه از برگزاری ایستگاه‌های صلواتی در این برنامه خبر داد و گفت: برگزاری نمایشگاه، نصب بنرو پرچم صورت می‌گیرد.

امیر علی امینی‌راد ادامه داد: همزمان با ۱۴ و ۱۵ خرداد از روحانیون مستقر در مناطق مختلف استان برای تبیین شخصیت امام راحل در برنامه‌ها استفاده می‌شود.

وی از برگزاری مراسم ختم قرآن خبر داد و گفت: ‌ برنامه‌ریزی‌های لازم برای اجرای برنامه‌ها انجام شده است.

استان زنجان امام خمینی امام راحل تبلیغات اسلامی استان حرم مطهر سیاسی و اجتماعی فرماندار قرآن نظام مقدس جمهوری اسلامی زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر