کد خبر: 165081 A

همزمان با روز جهانی کارگر؛

جشنواره امتنان از کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه همزمان با ۱۱ اردیبهشت روز جهانی کارگر در منطقه شمالغرب برگزار شد.

جشنواره امتنان از کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه همزمان با ۱۱ اردیبهشت روز جهانی کارگر در منطقه شمالغرب برگزار شد.

به گزارش ایلنا از زنجان، این جشنواره با حضور مدیر منطقه شمالغرب، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، مدیر کل صدا و سیمای مرکز زنجان، فرمانده سپاه انصارالمهدی استان زنجان، نمایندگان تشکل‌های کارگری و کارفرمایی و جمعی از کارگران شرکت‌ها و کارخانجات استان زنجان در سالن همایش منطقه برگزار شد.

در این مراسم، احمدغریوی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، کارگران را زیرساخت‌های اصلی اقتصاد کشور و تولید ملی دانست و گفت: حمایت از تولید ملی، سرمایه ایرانی و کار موجب توسعه اقتصادی کشور خواهد شد.

غریوی د راین خصوص ادامه داد: کارگران فعالان و جهادگران عرصه اقتصاد کشور هستند و روز جهانی کارگر، بهانه‌ای است برای تکریم انسان‌هایی که گردش چرخ‌های تولید و صنعت و اقتدار اقتصادی کشور به دستان توانمند آن‌هاست.

در پایان این جشنواره از کارگران، گروه‌های کار و واحدهای نمونه تجلیل به عمل آمد.

استان زنجان اقتصاد کشور تولید ملی حمایت از تولید ملی سالن همایش سرمایه ایرانی صنعت مخابرات مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی کارگران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر