کد خبر: 165077 A

با هدف ایجاد ارزش افزوده در تولیدات معدن و صنایع معدنی؛

دومین نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی و متالوژی، تیر ماه امسال در محل نمایشگاه‌های بین المللی کاسپین زنجان برگزار می‌شود.

با هدف ایجاد ارزش افزوده در تولیدات معدن و صنایع معدنی، دومین نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی و متالوژی در زنجان برگزار می‌شود.
به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان رئیس سازمان صنعت، ‌معدن و تجارت استان زنجان با اعلام این خبر گفت: دومین نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی و متالوژی، تیر ماه امسال در محل نمایشگاههای بین المللی کاسپین زنجان برگزار می‌شود.
علی معصومی امروز در این زمینه اظهار داشت: این نمایشگاه به منظور تحقق اهداف زیربنایی استان و تعامل بیش از پیش مدیران بخش‌های دولتی و خصوصی، اساتید دانشگاه‌ها و شرکت‌های داخلی و خارجی در بخش معدن برگزار خواهد شد.
وی، درباره توانمندی‌های استان زنجان در بخش معدن افزود: این استان به عنوان یکی از قطب‌های معدن و صنایع معدنی در کشور است و با توجه به وجود معادن غنی و سرشار در این استان، برگزاری این گونه نمایشگاه‌ها در استان از اهمیت بالایی برخوردار است.
وی، تکمیل زنجیره تولید برای دستیابی به محصولات و خدمات با ارزش افزوده بالا‌تر و توسعه سرمایه گذاری در بخش معدن و صنایع معدنی را از اهداف برگزاری نمایشگاه معدن و صنایع معدنی بیان کرد و افزود: افزایش تولید مواد اولیه مورد نیاز واحدهای تولیدی به طور مستمر و رشد صادرات از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه است.
به گفته معصومی، این نمایشگاه فرصت مناسبی برای اطلاع رسانی توانمندی‌های بخش معدن استان و حضور فعالان این بخش در معرفی مواد معدنی و پتانسیل‌ها و جذب سرمایه گذاران است.
وی اظهار کرد: دومین نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی و متالوژی، از سوم تا ششم تیر امسال در محل نمایشگاه بین المللی کاسپین زنجان در فضایی به مساحت پنج هزار مترمربع برگزار می‌شود. علاقه مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در نمایشگاه به وب سایت www. rastak - expo. com مراجعه کنند.

استان زنجان دولتی و خصوصی رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت رشد سرمایه گذاران سرمایه گذاری معدن نمایشگاه بین المللی صنایع معدنی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر