کد خبر: 164437 A

مسئول بسیج شهید آوینی صدا و سیمای مرکز زنجان خبر داد:

مسئول بسیج شهید آوینی صدا و سیمای مرکز زنجان از حضور ۳۰ ورزشکار زنجانی در دومین المپیاد فرهنگی – ورزشی مراکز صدا و سیما خبر داد.

مسئول بسیج شهید آوینی صدا و سیمای مرکز زنجان، گفت: ورزشکاران زنجانی در رشته‌های تنیس روی میز، دارت، فوتسال، شنا، آمادگی جسمانی، تیر اندازی و دو میدانی شرکت کرده‌اند.

ناصر اشتری در حاشیه برگزاری دومین الپمیاد فرهنگی، ورزشی مراکز صدا و سیما، امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا اظهار کرد: دومین المپیاد فرهنگی – ورزشی مراکز صدا و سیما در زنجان برای ایجاد شور و نشاط در بین همکاران بسیج سازمان صدا و سیما برگزار شده است.

وی با اشاره به اینکه با برنامه ریزی‌های انجام شده این دوره از مسابقات در سه دوره مقدماتی، نیمه نهایی و نهایی برگزار می‌شود، افزود: مرحله مقدماتی در هر مرکز برگزار شده است.

این مسئول با بیان اینکه در مرحله نیمه نهایی با حضور تیم‌های شمال غرب صدا و سیما به میزبانی زنجان این مسابقات برگزار می‌شود، تصریح کرد: مرکز شهید آوینی، تربیت بدنی سپاه انصار المهدی همکار این دوره از مسابقات هستند.

وی از برگزاری این مسابقات در رشته‌های در فوتسال، تنیس روی میز، شنا، تیراندازی، دارت، آمادگی جسمانی خبر داد و گفت: از یک ماه پیش برنامه ریزی انجام شده و منتخبین این مسابقات به دوره نهایی که در رامسر برگزار می‌شود، راه پیدا می‌کنند.

وی با اشاره به حضور ۳۰ نفر ورزشکار از استان زنجان در این دوره از مسابقات تصریح کرد: ورزشکاران زنجانی در رشته‌های تنیس روی میز، دارت، فوتسال، شنا، آمادگی جسمانی، تیر اندازی و دو می‌دانی شرکت کرده‌اند.

استان زنجان بسیج تیراندازی سازمان صدا و سیما شور و نشاط صدا و سیما فوتسال نیمه نهایی زنجانی تنیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر