کد خبر: 155639 A

مسئول کمیته آمار و اطلاع رسانی ستاد هماهنگی خدمات سفر استان زنجان خبرداد:

مسئول کمیته آمار و اطلاع رسانی ستاد هماهنگی خدمات سفر استان زنجان، گفت: تعداد مسافران اقامت کننده طی شش روز گذشته در این استان به ۱۴ هزار و ۳۲۹ نفر می رسد.

ایلنا:، مسئول کمیته آمار و اطلاع رسانی ستاد هماهنگی خدمات سفر استان زنجان، گفت: در شش روز گذشته یک هزار و ۵۲۵ نفر در هتل ها، ۹۳۶ نفر در مهمانپذیرها، ۳۰۵ نفر هتل آپارتمان ها، ۲۴۴ نفر در منازل استیجاری، یک هزار و ۳۵۱ نفر در کمپ های موقت و هشت هزار و ۸۶۸ نفر در مدارس اقامت کرده اند.

به گزارش ایلنا از زنجان، مسئول کمیته آمار و اطلاع رسانی ستاد هماهنگی خدمات سفر استان زنجان گفت: از ۲۹ اسفند تا پنج فروردین ماه تعداد ۱۰۹۸۸ نفر از گنبد تاریخ سلطانیه و ۱۰۱۵۳ نفر از موزه رختشویخانه بازدید کردند.

وی یادآورشد: در این مدت هفت هزار و ۶۹۹ نفر از موزه مردان نمکی، پنج هزار و ۱۰۵ نفر از غار کتله خور و سه هزار و ۲۳۰ نفر از موزه صنایع دستی ساختمان دارایی بازدید کرده اند.

نجفلو اظهار کرد: تعداد مسافران اقامت کننده طی شش روز گذشته در این استان به ۱۴ هزار و ۳۲۹ نفر می رسد.

وی گفت: در این مدت یک هزار و ۵۲۵ نفر در هتل ها، ۹۳۶ نفر در مهمانپذیرها، ۳۰۵ نفر هتل آپارتمان ها، ۲۴۴ نفر در منازل استیجاری، یک هزار و ۳۵۱ نفر در کمپ های موقت و هشت هزار و ۸۶۸ نفر در مدارس اقامت کرده اند.

نجفلو خاطر نشان کرد: همچنین در این مدت ۴۰ نفر در سایر مراکز اقامتی اعم از میهمانسراهای ادارات و یک هزار و ۱۰۰ نفر در ۲۷۵ تخته چادر اقامت کرده اند.

مسئول کمیته آمار و اطلاع رسانی ستاد هماهنگی خدمات سفر استان زنجان ادامه داد: در این مدت ۱۸ بازدید از مراکز اقامتی، ۶۲ بازدید از رستوران ها و مراکز پذیرایی، شش بازدید از دفاتر خدمات مسافرتی و ۵۰ بازدید از مراکز اقامت موقت انجام شده است.

وی در پایان اشاره کرد: در جریان این بازدید ها سه مرکز اقامتی و ۹ مرکز پذیرایی تذکر دریافت کردند و دو مرکز پذیرایی تعطیل شدند.

استان زنجان رستوران ها صنایع دستی مردان مسافران موزه ستاد اطلاع آمار خدمات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر