خبرگزاری کار ایران

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان خبرداد؛

کشف 26 میلیاردی کالای قاچاق در زنجان

asdasd
کد خبر : ۱۴۸۳۴۷۱

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان از اجرای طرح 5 روزه تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز و کشف انواع کالای فاقد مجوز به ارزش 26 میلیارد ریال در مجموعه انتظامی استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان،  حسین بدری، امروز با اعلام این خبر، گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان در اجرای طرح 5 روزه تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز در مجموعه انتظامی استان، حین کنترل خودروهای عبوری در محور های مواصلاتی به 11 دستگاه خودرو مشکوک شدند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان زنجان، افزود: ماموران پس از هماهنگی با مقام قضائی، در بازرسی از این خودروها در مجموع  87 هزار نخ انواع سیگار، 4 هزارو 296 قلم انواع لوازم آرایشی ،600 کیلوگرم کود شیمیایی ،2000 لیتر سوخت عرضه خارج از شبکه توزیع ، 16 دستگاه سرخ کن ،1960 ثوب انواع پوشاک خارجی، یک تن الوار ،1290 بسته 500 گرمی(645 کیلوگرم )ماکارونی خارجی ، 7116 عدد انواع شکلات به وزن 200 کیلوگرم و 975 شیشه مکمل دارویی خارجی  قاچاق را کشف کردند.

وی، با اشاره به برآورد 26 میلیاردی کارشناسان از کالاهای کشف شده ، گفت: در این راستا 12 متهم دستگیر و به همراه پرونده متشکله به مرجع قضائی معرفی شدند.

سرهنگ بدری، در پایان یادآورشد: مبارزه بی امان با پدیده شوم قاچاق از اولویت های این پلیس است و از شهروندان درخواست می شود در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه موارد مشکوک در این زمینه، مراتب را به ستاد خبری 096300 و یا  مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند.

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز