خبرگزاری کار ایران

مدیرعامل شرکت آبفا استان زنجان خبرداد؛

اجرای 9 طرح آبرسانی در شهرستان خرمدره

asdasd
کد خبر : ۱۴۷۳۹۲۵

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: امسال 9 طرح آبرسانی با اعتباری بالغ بر 84 میلیارد تومان در شهرستان خرمدره اجرا و به بهره برداری می رسد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، علی محمد نادرخان، امروز با اعلام این خبر، اظهار کرد: این طرح ها شامل اجرای خطوط انتقال شمال شهر خرمدره به طول 4 کیلومتر، آبرسانی به فاز 3 شهرک گلدشت، تامین آب آشامیدنی سایت اداری و مساکن ملی خرمدره، تکمیل مخزن 1000 متر مکعبی سوکهریز است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان، ادامه داد: احداث 2 کیلومتر خط انتقال آب روستای فلج، یک کیلومتر خط انتقال روستای قلعه حسینیه، حفر و تجهیز چاه شماره 16 خرمدره و تکمیل مخزن 4000 متر مکعبی خرمدره از جمله دیگر طرح هایی است که امسال در دستور کار شرکت آبفا قرار دارد.

وی، افزود: سال گذشته نیز 10 طرح آبرسانی با اعتبار بالغ بر 97 میلیارد تومان در شهرستان خرمدره اجرا و به بهره برداری رسید.

نادرخانی، گفت: اجرای 80 میلیارد تومان طرح های توسعه ای در تصفیه خانه آب ابهر و خرمدره نیز از جمله اقدامات شرکت آبفا در سال گذشته در شهرستان خرمدره بود.

این مسئول یادآور شد: توسعه خدمات آب و فاضلاب به ویژه در حوزه روستایی از اولویت های کاری شرکت آبفا در سال جدید است که در این راستا روستای نصیرآباد خرمدره به عنوان نخستین روستای استان، از خدمات جمع آوری و تصفیه بهداشتی فاضلاب برخودار شد.

به گزارش ایلنا: شهرستان خرمدره با 75 هزار نفر جمعیت و 34 هزار مشترک یکی از 8 شهرستان تحت پوشش خدمات شرکت آب و فاضلاب در استان زنجان است.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز