کد خبر: 146465 A

مدیر غرفه کتاب نمایشگاه محصولات فرهنگی زنجان:

مدیر غرفه کتاب نمایشگاه محصولات فرهنگی زنجان برپایی این نمایشگاه را فرصت مناسبی در راستای گسترش و ترویج فرهنگ کتابخوانی در جامعه عنوان کرد.

مدیر غرفه کتاب نمایشگاه محصولات فرهنگی زنجان برپایی این نمایشگاه را فرصت مناسبی در راستای گسترش و ترویج فرهنگ کتابخوانی در جامعه عنوان کرد.
به گزارش ایلنا از زنجان، سعید رستمی، در حاشیه نمایشگاه محصولات فرهنگی زنجان اظهار کرد: غرفه کتاب نمایشگاه محصولات فرهنگی با هدف فرهنگسازی در راستای افزایش مطالعه در بین خانواده‌ها برپا شده است.
وی با اشاره به ارائه کتاب‌های مختلف در همه زمینه‌ها، افزود: کتاب‌های متنوعی در زمینه‌های مذهبی، ادبی، حوزه اخلاق، خانواده و تربیت اسلامی، جبهه و جنگ و همچنین حوزه کودک در این غرفه عرضه شده است.
مدیر غرفه کتاب نمایشگاه محصولات فرهنگی با بیان اینکه متاسفانه در حال حاضر سرانه مطالعه کتاب در کشور پایین است، اظهار کرد: با برپایی نمایشگاه‌های مختلف کتاب و ارائه تخفیف‌های ویژه می‌توان گامی در جهت افزایش مطالعه در جامعه برداشت.
وی در ادامه با یادآوری اینکه ارائه کتاب‌هایی در ارتباط با نیازهای روز جوانان از عوامل مهم روی آوردن این قشر به سمت مطالعه است، بیان کرد: خانواده‌ها نیز می‌توانند با خرید کتابهای متنوع و تشویق فرزندان خود از‌‌ همان ابتدای کودکی فرهنگ مطالعه و کتابخوانی را در جامعه نهادینه کنند.
رستمی در بخش دیگری از سخنان خود از ایجاد مکانی برای مطالعه در محل غرفه کتاب خبر داد و گفت: به منظور رفاه حال بازدیدکنندگان از این نمایشگاه محلی برای مطالعه کتاب در نمایشگاه ایجاد شده که علاقمندان در حین خرید می‌توانند به مطالعه کتاب‌های مورد علاقه خود نیز بپردازند.
وی در پایان یادآور شد: کلیه کتابهای ارائه شده در این نمایشگاه با تخفیف ۲۰ الی ۳۰ درصدی به علاقمندان عرضه می‌شود.

اخلاق ترویج فرهنگ جامعه جنگ خانواده نمایشگاه کتاب فرهنگی نمایشگاه غرفه مطالعه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر