کد خبر: 146349 A

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان زنجان خبرداد:

عصر شعر یا شعر آخشامی با عنوان «شهریمیز شعریمیز(شهر ما شعر ما)» در زنجان برگزار می‌شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان زنجان، گفت: عصر شعر یا شعر آخشامی با عنوان «شهریمیز شعریمیز(شهر ما شعر ما)» در زنجان برگزار می‌شود.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان زنجان، امروز در گفتگو با خبرنگار ایلنا در زنجان، گفت: عصر شعر «شهریمیز شعریمیز» برای دومین سال است که در زنجان برگزار می‌شود.
یحیی امیری با اشاره به اینکه این عصر شعر روز چهارشنبه ۳۰ بهمن ماه سال جاری در زنجان برگزار می‌شود، تصریح کرد: این برنامه ساعت ۱۶ تا ۱۸ در محل تالار فرهنگسرای امام خمینی(ره) اجرا می‌شود.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان زنجان با بیان اینکه عصر شعر «شهریمیز شعریمیز» توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان زنجان و با همکاری انجمن ادبی اشراق برگزار می‌شود، اضافه کرد: در این عصر شعر ۳۰ اثر توسط ۳۰ شاعر خوانده می‌شود.
امیری با بیان اینکه در این برنامه همچنین از دو نفر از شاعران پیشکسوت که به زبان ترکی مجموعه شعر یا رمان دارند تجلیل می‌شود، ادامه داد: حضور در این برنامه برای عموم آزاد است.
این مسئول در پایان خاطر نشان شد: در عصر شعر «شهریمیز شعریمیز» یکی از بهترین گروه‌های موسیقی عاشقی نیز نوازندگی خواهند کرد.

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان امام خمینی رمان شعر موسیقی برگزاری زنجان عصر شعریمیز شهریمیز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر