خبرگزاری کار ایران

امام جمعه موقت تهران در بازدید از ایران ترانسفو:

حمایت از تولید وظیفه مسئولان است

asdasd
کد خبر : ۱۴۵۸۷۵۰

مسئولان باید موانع تولید را از سر راه بردارند

امام جمعه موقت تهران، با اشاره به اهمیت بررسی مشکلات و موانع تولید، در سطح کشور، تاکید کرد: ضروری است از مقوله مهم تولید حمایت شود و مسئولان وظیفه دارند که موانع تولید را از سر راه بردارند.

به گزارش ایلنا از زنجان، حجت‌الاسلام سید محمدحسن ابوترابی‌فرد، به همراه محمد آذرپناه مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، شامگاه دیروز از شرکت ایران ترانسفو ری با هدف بررسی مشکلات و موانع تولید بازدید و با کارکنان این مجموعه به طور صمیمی دیدار و گفت‌وگو کرد.

امام جمعه موقت تهران، ضمن بازدید از خط تولید این شرکت، به موضوع مهم تولید اشاره کرد و گفت: همه باید از مقوله مهم تولید حمایت کنند و مسئولان وظیفه دارند که موانع تولید را از سر راه بردارند.

 ابوترابی‌‌فرد، با بیان اینکه برای بهبود اقتصاد کشور باید از واحدهای تولیدی حمایت کرد، گفت: مقام معظم رهبری همواره به مسئولان تأکید کرده‌اند که از تولید و واحدهای تولیدی حمایت کنید و قابل قبول نیست که واحد تولیدی به خاطر برخی مسائل پیش پا افتاده، نیمه تعطیل و یا تعطیل شود.

به گزارش ایلنا؛ این شرکت، یکی از شرکت‌های اقماری گروه صنعتی ایران ترانسفو محسوب می‌شود که در حوزه تولید ترانسفورماتور فعالیت می‌کند؛ با توجه به اینکه ترانس‌های اصلی در شرکت ترانسفو زنجان تولید می‌شود، این واحد تولیدی برای ارتقای خدمات پس از فروش و همینطور در راستای پشتیبانی و حمایت از ترانس‌های مستقر در پایتخت کشور، بیشتر فعالیت می‌کند.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز