خبرگزاری کار ایران

| 17:43   
کد خبر : ۱۳۹۸۱۹۰
برای اجرای طرح ملی مسکن؛

مشکلی برای تامین زمین در شهر هیدج وجود ندارد

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان‌های ابهر، خرمدره و سلطانیه، گفت: در شهر هیدج به لحاظ تامین زمین برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن مشکلی نداریم و یک سایت ۱۷ هکتاری که در مالکیت دولت بود تحویل بنیاد مسکن شده است.

مشکلی برای تامین زمین در شهر هیدج وجود ندارد

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، حمیدرضا سرداریان، امروز با اعلام این خبر، به اجرای طرح نهضت ملی مسکن در شهر هیدج اشاره کرد و گفت: با توجه به صنعتی بودن شهر هیدج و قرار گیری آن در جاده ترانزیت مردم استقبال بسیار خوبی از طرح نهضت ملی مسکن دارند.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان‌های ابهر، خرمدره و سلطانیه، گفت: با پالایشی که صورت گرفت بیش از یک هزار و ۲۰۰ نفر در شهر هیدج واجد شرایط برای طرح نهضت ملی مسکن هستند.

وی، با بیان اینکه در شهر هیدج برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن به لحاظ  تامین زمین مشکلی نداریم و دست مان باز است،گفت: یک سایت ۱۷ هکتاری که در مالکیت دولت بود تحویل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شده و در چهار فاز به تعداد ۴۵۰ واحد مسکونی تامین شده است.

سرداریان، پیشرفت فیزیکی پروژه ها را به طور میانگین بیش از ۶۰ درصد اعلام کرد و بیان داشت: پروژه ها با برنامه ریزی لازم با قوت در حال اجرا هستند.

وی، با بیان اینکه متقاضیان واجد شرایط دیگری هم در شهر هیدج متقاضی مسکن هستند،تاکید کرد: در مرحله تامین زمین هستیم و به زودی یک سایت ۷۰ هکتاری تملک خواهد شد و افراد جامانده تخصیص پروژه می‌شوند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز