خبرگزاری کار ایران

| 05:30   
کد خبر : ۱۳۹۳۹۴۴
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان خبرداد؛

جمع آوری ۳۰۰ میلیون تومانی در طرح مشارکتی قرض ماندگار در سالجاری

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان، با اشاره به مشارکت ۳۰۰ میلیون تومانی خیر در طرح قرض ماندگار امسال در قالب طرح قرض ماندگار ۳۰۰ میلیون تومان مشارکت جمع آوری شده است.

جمع آوری ۳۰۰ میلیون تومانی در طرح مشارکتی قرض ماندگار در سالجاری

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، روح اله صالحی، امروز با اعلام این خبر، گفت: در قالب طرح قرض ماندگار، خیران و نیکوکارانی که تمایل به مشارکت در طرح "قرض ماندگار" را دارند، سپرده‌گذاری آنها در حساب صندوق امداد ولایت باقی می‌ماند تا زمینه پرداخت تسهیلات به نیازمندان فراهم شود.

مدیرکل کمیته امداد استان، با اشاره به اینکه بحث تقویت خدمات معوض با بهره‌گیری از ظرفیت‌های مردمی از اولویت‌های کمیته امداد است، اظهار کرد: این طرح در قالب طرح قرض ماندگار اجرا می‌شود.

صالحی، تصریح کرد: در قالب این طرح، خیران و نیکوکارانی که تمایل به مشارکت در این طرح را دارند، سپرده‌گذاری آنها در حساب صندوق امداد ولایت باقی می‌ماند تا زمینه پرداخت تسهیلات به نیازمندان فراهم شود.

مدیرکل کمیته امداد استان، با بیان اینکه امسال در قالب طرح قرض ماندگار ۳۰۰ میلیون تومان مشارکت جمع آوری شده است، گفت: مشارکت خیران در برنامه‌های اجرایی این نهاد از طریق سپرده‌گذاری در صندوق امداد ولایت در کنار ترویج سنت قرض‌الحسنه زمینه کمک و تامین منابع برای رفع نیاز خانواده‌های تحت حمایت را بیش از پیش فراهم می‌کند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز