کد خبر: 139312 A

راعی: از زنجانی ها خاطرات خوش در ذهنم ماند

کارگردان فیلم ترنج, با بیان اینکه نوشتن موضوعاتی در خصوص مرگ و آخرت کار پیچیده‌ای است، افزود: بعد از ده سال موفق به نوشتن این فیلم شدم.

زنجان: کارگردان فیلم " ترنج " در زنجان گفت: وجود لوکیشن های جذاب و تازه در زنجان در مقایسه با برخی استانها که دارای لوکیشن های تکراری است، ساخت این فیلم در زنجان را رقم زد.

به گزارش خبرنگار " ایلنا " از زنجان, " مجتبی راعی " در جلسه مروری بر آثار سینمایی خودش در فرهنگسرای امام خمینی(ره) زنجان با حضور مسئولین وهنرمندان استان زنجان گفت: فیلم " ترنج " در زنجان ساخته شد و مردم شهر نهایت همکاری را در بخش‌های مختلف این فیلم داشتند.

وی با اشاره به اینکه از زنجان و زنجانی ها خاطره خوشی دارم، تصریح کرد: تصویر شیرینی از مردم زنجان در ذهنم نقش بسته است.

این کارگردان با بیان اینکه نوشتن موضوعاتی در خصوص مرگ و آخرت، کار پیچیده‌ای است، افزود: برای نخستین بار که این فیلم را نوشتم به نظرم خیلی بد بود و آن را اجرا نکردم.

وی با بیان اینکه بعد از چهار سال و نوشتن این فیلمنامه به نظر بسیار ادبی آمد، تصریح کرد: بعد از ده سال موفق به نوشتن این فیلم شدم.

" راعی " در ادامه با اشاره به اینکه پیش تولید این فیلم ابتدا در شهرهای تبریز، اصفهان و زنجان مورد توجه قرار گرفته بود، یادآور شد: وجود لوکیشن های جذاب و تازه در زنجان در مقایسه با برخی استانها که دارای لوکیشن های تکراری است، ساخت این فیلم را در زنجان رقم زد.

وی با اشاره به حضور هنرمندان توانای زنجانی در این فیلم، افزود: به این دلیل که قرار بود فیلم آذری باشد، از بازیگران ماهر و آذری زبان‌ استفاده کردیم.

در پایان نشست تخصصی نقد و بررسی فیلم ترنج، از کارگردان و بازیگران این مجموعه تقدیر شد.

استان زنجان اصفهان امام خمینی مرگ نوشتن جلسه زنجان فیلم زنجانی ترنج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر