خبرگزاری کار ایران

| 17:36   
کد خبر : ۱۳۹۱۸۹۷
همزمان با سفر وزیر صورت گرفت؛

تجمع بازنشستگان مخابرات زنجان در اعتراض به عدم تحقق مطالبات خود

همزمان با سفر وزیر ارتباطات و فناوری، تعدادی از بازنشستگان شرکت مخابرات منطقه ای زنجان تجمع کردند.

تجمع بازنشستگان مخابرات زنجان در اعتراض به عدم تحقق مطالبات خود

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، جمعی از بازنشستگان مخابرات زنجان همزمان با سفر عیسی  زارع‌پور  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به استان زنجان با تجمع در محوطه مخابرات این استان، خواستار اجرایی شدن آیین‌نامه ۸۹/۲۴ شدند.

درخواست بازنشستگان مخابرات عملیاتی شدنِ آیین نامه ۸۹، مشکلات مربوط به هزینه درمان و تاخیر در پرداخت جیره‌ی غیر نقدی و رفاهیات است.

صبح امروز اعضای شورای اسلامی کار شرکت مخابرات منطقه زنجان، با ارسال نامه سرگشاده به مدیرعامل شرکت مخابرات، خواستار تحقق مطالبات خود شدند.

در قسمتی از این نامه آمده است: «با توجه به این که چندین سال است در پرداخت حقوق و مطالبات قانونی کارکنان شرکت مخابرات ایران با نابسامانی و تأخیر روبرو شده ایم، بالاخص در پنج ماه گذشته نه تنها در پرداخت مطالبات انباشته قبلی اقدامی صورت نگرفته بلکه حقوق ماهیانه پرسنل دستخوش تاخیرات چند روزه و چند هفته شده و این امر معیشت پرسنل مظلوم این شرکت را با مخاطرات جدی مواجه نموده است. متأسفانه مسئولین ذیربط شرکت در این خصوص نه تنها هیچگونه اظهار تأسف و عذرخواهی نکرده بلکه از هرگونه بیان دلایل و ارائه راهکار رفع مشکل اجتناب نموده اند و سیاست سکوت (به رغم در اختیار داشتن رسانه‌های مختلف) را پیشه گرفته اند و در عمل نیز به جای کاهش این نابسامانی ها هر ماه نسبت به ماه های قبل با وضعیت نامناسب‌تری مواجه می شویم».

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز