خبرگزاری کار ایران

| 12:49   
کد خبر : ۱۳۸۵۰۴۵
معاون اول قوه قضاییه در زنجان:

دو قطبی سازی کشور، ترفند دشمن برای ایجاد اختلاف در داخل ایران است

به گفته حجت الاسلام مصدق، دشمن در حال برنامه ریزی برای دوقطبی سازی کشور است و تلاش می‌کند از این طریق در داخل ایران اختلاف و تفرقه ایجاد کند.

دو قطبی سازی کشور، ترفند دشمن برای ایجاد اختلاف در داخل ایران است

به گزارش ایلنا از زنجان، حجت الاسلام محمد مصدق،  در آیین تکریم و معارفه رئیس کل دادگستری استان زنجان، اظهار کرد: ایران اسلامی به مرحله‌ای از پیشرفت رسیده است که دشمن تلاش می‌کند مانع این ترقی شود.

وی با یادآوری اینکه دوقطبی سازی کشور یکی از ترفندهای دشمن برای ایجاد اختلاف در داخل کشور است، گفت: دشمن در این زمینه به شدت کار می‌کند.

معاون اول قوه قضائیه با یادآوری اینکه سال گذشته از مسائلی که برای این قوه ایجاد شده بود با تاسی از رهنمودهای رهبر انقلاب پشت سر گذاشتیم، گفت: دشمن از این موضوع بسیار ناامید شد.

مصدق با اشاره به اینکه نیروهای امنیتی، اطلاعاتی و فراجا در خط مقدم مقابله با دشمنان هستند، خاطرنشان کرد: دشمن از اتحاد سه قوا و نیروهای مسلح در هراس است.

وی به کوتاهی‌هایی که در زمینه حجاب در طول عمر بابرکت انقلاب شده است اشاره کرد و گفت: افزود: از سال ۱۳۶۴ تاکنون ۹ قانون در رابطه با بد حجابی و قوانین بسیاری نیز در وزارتخانه ها وجود دارد که متاسفانه توجهی به آن نمی‌شود.

این مسئول با یادآوری اینکه قوانین در حوزه حجاب و عفاف وجود دارد، گفت: امروز که می‌خواهیم قانون را به روز رسانی کنیم نباید اصلا منتظر آن قانونی باشیم که در مجلس در حال تدوین است. بسیاری از این قوانین برخوردی نبود، بلکه پیشگیرانه بود، ولی کسی به وظایفش در این خصوص عمل نکرده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز