کد خبر: 138492 A

استاندار زنجان:

استاندار زنجان با اشاره به اهمیت طرح‌های بسیج سازندگی گفت: پیام انقلاب اسلامی سازندگی در همه امور است.

استاندار زنجان گفت: امروز اجرای پروژه‌های مختلف محرومیت‌زدائی توسط این مجموعه با تشکیلاتی همچون قرار‌گاه خاتم منشا خدمات است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، جمشید انصاری، استاندا رزنجان امروز دوشنبه ۱بهمن) در مراسم افتتاحیه طرح‌های بسیج سازندگی استان زنجان اظهار کرد: نقش سپاه پاسداران در پاسداری از انقلاب اسلامی در دوران دفاع مقدس و پس از آن همواره مورد توجه بوده است.

وی با بیان اینکه سپاه پاسداران نقش را به درستی در دوران دفاع مقدس انجام داده است، افزود: نقش سپاه در محرومیت‌زدائی و سازندگی بعد از دوران دفاع مقدس نیز چشمگیر است.

این مسئول با اشاره به فعالیت قرارگاه خاتم به عنوان یکی از اجرا کنندگان طرح‌های مختلف سازندگی در داخل و خارج کشور افزود: نقش این قرارگاه و زیر مجموعه آن در رفع محرومیت در کشور تا کنون مطلوب بوده است.

انصاری با بیان اینکه جهاد سازندگی در کاهش محرومیت از چهره مناطق مختلف کشور نقش اساسی را داشته است، افزود: این سازمان در دوران دفاع مقدس مهندسی این دوران را بر عهده داشت که توانست اقدامات مطلوبی انجام دهد.

وی با بیان اینکه از اوایل انقلاب اسلامی و پس از آن در دوران دفاع مقدس جهاد سازندگی نقش تاثیرگذاری داشته است، افزود: امروز هم اجرای پروژه‌های مختلف محرومیت‌زدائی توسط این مجموعه با تشکیلاتی همچون قرار‌گاه خاتم منشا خدمات است.

استاندار زنجان با اشاره به نقش سپاه در تثبیت، تحکیم و دفاع از مبانی انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: با تشکیل این نیرو در کشور اقدامات مطلوبی در سازندگی کشور رقم خورد.

وی پیام انقلاب اسلامی را سازندگی عنوان کرد و افزود: انقلاب اسلامی هیچ‌گاه به دنبال جنگ نبوده و جنگ نیز به نظام تحمیل شده است.

این مسئول گفت: حضور سپاه در محرومیت‌زدائی و امر سازندگی کشور تدبیر دور اندیشانه‌ای بود، که امروز آثار و برکات آن در کشور دیده می‌شود.

انصاری با بیان اینکه تشکیل قرار‌گاه سازندگی خاتم‌الانبیا سبب شد تا پروژه‌های محرومیت‌زدائی در کشور اجرا شود، بیان داشت: فعالیت‌های مطلوب این قرار‌گاه در حوزه محرومیت‌زدائی توسط قرارگاه قرب کوثر اجرایی می‌شود.

وی با بیان اینکه بسیاری از پروژه‌های بزرگ توسط این قرار‌گاه و زیر مجموعه‌های آن اجرایی شده است، افزود: ۵۰ درصد سدهای بزرگ کشور توسط قرار‌گاه خاتم در کشور احداثشده است.

استاندار زنجان در پایان با اشاره به فعالیت‌های قرار‌گاه محرومیت‌زدائی قرب کوثر افزود: اجرای پروژه‌های مختلف از سوی این قرارگاه در استان زنجان نیز در رفع محرومیت‌زدائی نقش مهمی داشته است.

استان زنجان انقلاب اسلامی ایران بسیج جنگ دوران دفاع مقدس سپاه پاسداران زنجان محرومیت سازندگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر