کد خبر: 120532 A

مسئول واحد پذیرایی حسینیه اعظم زنجان گفت: به دلیل تعداد زیاد متقاضیان خادمین افتخاری برای پذیرایی از عزاداران این کار بصورت شیفتی تنظیم و انجام می گرفت.

ایلنا: مسئول واحد پذیرایی حسینیه اعظم زنجان گفت: حجم پذیرایی از عزاداران در روزهای آخر دهه محرم به روزانه ۲۶ هزار نفر می‌رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا ازنجان، ابوالفضل خدایی، مسئول واحد پذیرایی حسینیه اعظم زنجان، امروز با بیان این مطلب به خبرنگار ایلنا گفت: پذیرایی از میهمانان حسینیه اعظم از آغاز تا هشتم ماه محرم شب‌ها و از هشتم تا دهم از ساعت هفت صبح تا پایان مراسم انجام پذیرفته است.

این خادم ۶۲ ساله که بیش از ده سال با واحد پذیرایی همکاری دارد ادامه داد: همه اقلام توزیع شده در واحد پذیرایی حسینیه از نذورات اهدایی مردم تامین شده است.

خدایی در ادامه شیر و چایی را اقلام پذیرایی از عزاداران عنوان کرد و افزود: حجم پذیرایی از عزاداران در روزهای آخر دهه محرم به روزانه ۲۶ هزار نفر می‌رسید.

وی میزان شیر توزیعی در واحد پذیرایی را بالغ بر ۵ تن ذکر کرد و افزود: تدارک مکان مناسب برای پذیرایی از عزاداران مدت‌ها قبل از آغاز محرم صورت می‌گیرد و همزمان با شروع برنامه‌های مسجد، به دلیل تعداد زیاد متقاضیان خادمین افتخاری برای پذیرایی از عزاداران این کار بصورت شیفتی تنظیم و انجام گرفته است.

گفتنی است مکان پذیرایی از عزاداران دهه محرم حسینیه اعظم در ضلع شمالی این مسجد قرار داشت.

شیر محرم مسجد اعظم حسینیه واحد شب افتخاری پذیرایی عزاداران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر