کد خبر: 117477 A

مدیر صندوق بازنشستگی کشوری در زنجان خبرداد:

مدیر صندوق بازنشستگی کشوری در استان زنجان گفت: امروز بخشی از مطالبات بازنشستگان به مبلغ ۲۰۰ هزار تومان به حساب‌هایشان واریز می‌شود.

زنجان _ ایلنا: مدیر صندوق بازنشستگی کشوری در زنجان گفت:: همه ساله ۸۰۰ نفر به تعداد بازنشستگان استان اضافه می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از از زنجان، می‌رهادی موسوی، مدیر صندوق بازنشستگی کشوری امروز(۱۱ آبان) در جمع خبرنگاران به ارائه گزارشی از عملکرد صندوق بازنشستگی استان پرداخت و اظهار داشت: بازنشستگان از سال ۸۵ مطالباتی داشتند که امروز بخشی از آن به مبلغ ۲۰۰ هزار تومان به حساب‌هایشان واریز می‌شود.

این مقام مسئول ادامه داد: با پرداخت این میزان از کل مطالبات بازنشستگان یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان پرداخت شده است.

وی تعداد بازنشستگان کل کشور را یک میلیون و ۱۹۰ هزار نفر عنوان کرد و افزود: از این تعداد ۱۵ هزار نفر سهم استان زنجان است.

موسوی تعداد بازنشستگان فرهنگی استان زنجان را ۵۰ درصد از ۱۵ هزار بازنشسته استان اعلام کرد و یادآور شد: رسیدگی به امور جاری، خدمات ایمنی بازنشستگی و برگزاری تورهای زیارتی و سیاحتی از اقدامات صندوق بازنشستگان استان زنجان است.

مدیر صندوق بازنشستگی کشوری در استان زنجان ادامه داد: همه ساله ۸۰۰ نفر به تعداد بازنشستگان استان اضافه می‌شود.

وی افزود: بیشترین دغدغه بازنشستگان که تا حد قابل توجهی نیز مرتفع شده است، مربوط به مسائل بهداشت و درمان است که بیمه طلایی در فرهنگیان توانسته تا حد قابل توجهی هزینه‌های مربوط به افراد را تقبل کند.

موسوی در پایان به خدمات ارائه شده به بازنشستگان در خانه مهر بازنشستگان استان اشاره کرد و یادآور شد: این مکان مجهز به کتابخانه و پزشک عمومی، مکان مناسبی برای اوقات فراغت بازنشستگان است.

استان زنجان اوقات فراغت بازنشستگی بهداشت و درمان پزشک کشوری مدیر بازنشستگان صندوق کتابخانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر