کد خبر: 107106 A

امروز در زنجان با حضور وزیر کشور؛

استاندار سابق زنجان امروز در مراسم آیین تودیع ومعارفه استاندار زنجان گفت: در ۸ سال گذشته خدمات برجسته با مشارکت و همدلی مسئولین کشوری، استانی و مردم استان زنجان انجام شده است.

ایلنا: استاندار سابق زنجان گفت: استان زنجان در طول سال‌های اخیر همواره در بخش مسکن مهر دارای رتبه اول تا سوم بوده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، محمد رئوفی نزاد، استاندار سابق استان زنجان، امروز در آیین مراسم تودیع و معارفه استاندار جدید زنجان با ارائه گزارش از عملکرد ۵ ساله خود در استان زنجان گفت: در ۵ سال اخیر با تعامل مدیران دستگاه‌های دولتی و خصوصی خدمات ارزنده‌ای در استان انجام گرفته است.

استاندار سابق استان زنجان کار و تلاش و خدمات را نتیجه تعامل و همکاری بین مدیران با حجم و حدی مطلوب عنوان کرد.

وی بستر و میدان کار و تلاش در استان را مطلوب دانست و تصریح کرد: در ۸ سال گذشته خدمات برجسته با مشارکت و همدلی مسئولین کشوری، استانی و مردم استان زنجان انجام شده است.

استاندار سابق استان زنجان با بیان اینکه خدمات در استان شور و شعور حسینی با انگیزه در جهت رضای خدا بوده است افزود: استان زنجان در حوزه صادرات و سرمایه‌گذاری خارجی دارای عملکرد مناسب در مقایسه با سال‌های گذشته در جهت رشد و توسعه‌ای استانی بوده است.

استاندار سابق زنجان با بیان ۱۷هزارو ۵۲۱طرح و پروژه در حال اجرا و افتتاح شده در استان زنجان وجود دارد گفت: این تعداد طرح‌ها با اختصاص اعتبار ۳۴هزار و ۷۵۲هزار میلیارد تومان بوده است.

وی با اشاره به تعداد ۱۸۲سفر ستانی به شهرستان‌ها و روستاهای استان زنجان افزود: در ۸ سال گذشته خدمات برجسته با مشارکت و همدلی مسئولین کشوری، استانی و مردم استان زنجان انجام شده است.

مقام عالی دولت دهم در زنجان گفت: استان زنجان در طول سال‌های اخیر همواره در بخش مسکن مهر دارای رتبه اول تا سوم بوده است.

استاندار سابق زنجان در پایان از کلیه دستگاه‌های اجرای استان و مردم ولایتمدار استان زنجان تقدیر و تشکر کرد و سکان استانداری زنجان را به دست جمشید انصاری سپرد.

استان زنجان تودیع و معارفه دستگاه های دولتی دولت دهم رشد و توسعه سرمایه گذاری مراسم تودیع و معارفه مسکن مهر وزیر کشور زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر