کد خبر: 107098 A

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان:

امام جمعه زنجان به شعار حماسه سیاسی و اقتصادی اشاره کرد و گفت: امید است دولت تدبیر و امید با پشتیبانی مردم در راستای تحقق اقتصادی تلاش کنند.

ایلنا: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: امید است دولت تدبیر و امید با پشتیبانی این مردم در راستای تحقق حماسه اقتصادی نیز تلاش کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، حجت الاسلام علی خاتمی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان در آیین مراسم تودیع و معارفه استاندار زنجان با اشاره به اینکه هر ملتی در دوران حیات سیاسی خود روزهای پرفراز و نشیبی را پشت سرگذاشته است، گفت: تاریخ ایران باستان نیز فراز و فرودهای بسیاری داشته است.

امام جمعه زنجان ادامه داد: در تاریخ ایران اسلامی شاهد جدا شدن بخش‌های مختلفی از خاک این کشور بودیم که نمونه آن قرارداد ننگین ترکمن چای بودیم.

نماینده ولی فقیه در استان افزود: تنها در ۸ سال دفاع مقدس رزمندگان و ملت ایران اجازه ندادند تا یک وجب از خاک کشورمان به دست دشمن بیفتد.

حجت الاسلام خاتمی با اشاره به اینکه ۸ سال دفاع مقدس یادآور ایثار و شهادت طلبی رزمندگان بود، ادامه داد: این درحالی بود که صدام در مصاحبه خود اظهار کرده بود تا مصاحبه بعدی را تا ۱۰ روز دیگر در تهران انجام دهد.

وی به رهبری هوشمندانه امام راحل و نقش ملت ایران در پیروزی در این جنگ اشاره کرد و یادآور شد: استان زنجان نیز در این پیروزی سهم و نقش ویژه‌ای دارد که تقدیم سه هزار شهید نمونه این ایثارگری‌هاست.

امام جمعه زنجان به شعار حماسه سیاسی و اقتصادی سال اشاره کرد و با بیان اینکه حماسه سیاسی با حضور مردم در پای صندوق‌های رای محقق شد، ادامه داد: امید است دولت تدبیر و امید با پشتیبانی این مردم در راستای تحقق حماسه اقتصادی نیز تلاش کند.

وی در ادامه به اقدامات در خور توجه رئوفی‌نژاد اشاره کرد و افزود: به کمک استاندار اسبق زنجان جمعی از زنجانی‌های مقیم خارج از استان و کشور برای استفاده از ظرفیت آن‌ها در توسعه استان شناسایی شده است.

امام جمعه زنجان همچنین ادامه داد: امام جمعه‌ها وابسته به هیچ جریان و حزب سیاسی نیستند و تریبون نماز‌های جمعه محلی برای تعریف و یا انتقاد از مدیران نمی‌باشد و تنها از طریق شوراهای اداری می‌توان این مباحثرا حل و فصل کرد.

امام جمعه ایران ایران اسلامی چای حماسه اقتصادی دولت سیاسی و اقتصادی مراسم تودیع و معارفه مصاحبه ولی فقیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر