کد خبر: 107090 A

وزیر کشور در زنجان:

جمشید انصاری استاندار جدید زنجان، مدیون هیچ شخص، گروه و دولتی نیست.

ایلنا: وزیر کشور گفت: میزان رضایت مردم موجب ایجاد امنیت پایدار‌تر می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، عبدالرضا رحمانی‌فضلی ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه استاندار زنجان اظهار کرد: توجه به مردم و کسب رضایت آن‌ها از وظایف ضروری نماینده هیئت دولت در استان‌ها محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه قانون ‌گرایی و عمل بر اساس شاخص‌ها باید سر لوحه کار مدیران قرار گیرد، افزود: مسوولان باید متوجه باشند که باید پاسخ گوی مردم باشند و پاسخی برای محبت‌ها و همراهی آنان داشته باشند.

وزیر کشور با اشاره به دو شیوه انتخاب استانداران تصریح کرد: در ‌‌نهایت بر اساس نظر نمایندگان، امام جمعه و مردم این تصمیم گرفته شد.

وی بومی بودن، دارای توانمندی‌های بالا، حرکت بر محوریت عقلانیت، شایستگی، قانون مداری، اعتدال، مردمداری را از معیارهای مورد توجه اعلام کرد و افزود: ‌جمشید انصاری استاندار جدید زنجان، مدیون هیچ شخص، گروه و دولتی نیست و باید تنها در پیشگاه خداوند متعال پاسخگو باشد.

فضلی با بیان اینکه عدالت محوری موضوعی است که در محوریت تمام برنامه‌های نظام اسلامی قرار دارد، تصریح کرد: مسوولان باید عامل به عدالت باشند.

وی با بیان اینکه انصاری برای تصدی پست استانداری خود مدیون هیچ‌کس حتی هیئت دولت نیست اضافه کرد: وی فقط وام‌دار خداوند متعال و مردم است.

وزیر کشور با بیان اینکه نیاز امروز نظام اسلامی رفع مشکلات و مسائل اقتصادی است، بهبود وضعیت اقتصادی را مطالبه مردم و رهبری و جلوگیری از تحقق این موضوع را طمع دشمنان خواند.
وی بر ضرورت جذب رضایت مردم از سوی استانداران تاکید کرد و افزود: میزان رضایت مردم موجب ایجاد امنیت پایدار‌تر می‌شود.

وزیر با اشاره به برگزاری انتخاباتی پرشور در سال جاری تصریح کرد: ‌ دشمنان از ماه‌ها قبل از انتخابات با تبلیغات منفی خود برای زمینه سازی تکرار حوادثسال ۸۸ و ایجاد درگیری داخلی در ایران تلاش می‌کردند.
وی گفت: حضور ۷۳.۵ درصدی مردم موجب خنثی شدن توطئه‌های دشمنان شد.

رحمانی فضلی خاطر نشان کرد: مشارکت بالای مردم و انتخاب فردی که نماد عقلانیت و اعتدال است موجب خنثی شدن توطئه‌ها شد.

وی با اشاره به سفر رئیس جمهور به آمریکا خاطرنشان کرد: در حال حاضر درخواست ملاقات بیشماری از سوی کشورهای مختلف ارائه شده است.

گفتنی است در پایان این مراسم از خدمات و تلاش‌های بی‌دریغ محمد رئوفی‌نژاد استاندار سابق تقدیر و جمشید انصاری به عنوان استاندار جدید زنجان انتخاب شد.

انتخابات ایران تبلیغات رئیس جمهور شاخص مراسم تودیع و معارفه مسائل اقتصادی مشکلات نظام اسلامی وزیر کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر