کد خبر: 157535 A

به مناسبت سالروز ولادت حضرت زهرا(س) در بیستم جمادی الثانی مصادف با سی و یکم فروردین ماه که به عنوان روز مادر و هفته زن در کشور نامگذاری شده، مراسم و جشن‌های مختلفی در سراسر کشور برگزار می‌شود.

ایلنا: ستاد مرکزی هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر در آستانه ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) عناوین روزهای بزرگداشت مقام زن و روز مادر را اعلام کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، ستاد مرکزی هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: به مناسبت سالروز ولادت حضرت زهرا(س) در بیستم جمادی الثانی مصادف با سی و یکم فروردین ماه که به عنوان روز مادر و هفته زن در کشور نامگذاری شده، مراسم و جشن‌های مختلفی در سراسر کشور برگزار می‌شود.

این بیانیه می‌افزاید: ستاد مرکزی بزرگداشت هفتۀ زن و روز مادر و ستادهای استانی و شهرستانی با حمایت و مشارکت ادارات و معاونت‌های امور بانوان وزارتخانه‌ها، دستگاه‌ها و نهاد‌ها، جامعه بسیج خواهران و سایر تشکل‌های بانوان در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملّی و مدیریّت جهادی در حال نهایی کردن برنامه‌های بزرگداشت این میلاد مسعود و برپایی آئین جشن‌های این ایام هستند.

شنبه سی‌ام فروردین به نام زن، کرامت انسانی و عدالت اجتماعی، یکشنبه سی و یکم فروردین به عنوان زن، سیره فاطمی و سبک زندگی اسلامی ایرانی و دوشنبه اول اردیبهشت به عنوان روز زن، تولید ملی و اصلاح الگوی مصرف نامگذاری شده است.

همچنین روزهای سه شنبه دوم اردیبهشت به نام زن، مشارکت سیاسی و مسئولیت اجتماعی، چهارشنبه سوم اردیبهشت روز زن، شادابی و امید به آینده، پنج شنبه چهارم اردیبهشت به عنوان زن، فرهنگ و هنر اسلامی و خودباوری و جمعه پنجم اردیبهشت روز زن، معنویت و امنیت اجتماعی نام گرفته است.

اصلاح الگوی مصرف اقتصاد بسیج تولید ملی جامعه حضرت زهرا حضرت فاطمه زهرا شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فرهنگ و هنر وزارتخانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر