کد خبر: 138508 A

در دیدار مولاوردی با اعضای مجمع زنان اصلاح‌طلب مطرح شد؛

در دیدار مولاوردی با اعضای مجمع زنان اصلاح‌طلب گزارشی از روند پیگیری‌ها و فعالیت‌های مربوط به ثبت این مجمع و نیز تصویب آیین نامه داخلی آن و فعالیت‌های کمیته‌های نیروی انسانی، بانک اطلاعاتی زنان، امور بین الملل و ارتباطات ارائه شد.

ایلنا: معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده در دیدار با اعضای مجمع در شرف تأسیس زنان اصلاح‌طلب گفت: یکی از برنامه‌های آتی معاونت امور زنان تشکیل کارگروه توانمندسازی سیاسی زنان است.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، اعضای مجمع در شرف تأسیس زنان اصلاح طلب با شهیندخت مولاوردی دیدار کردند، در ابتدای این دیدار گزارش از روند پیگیری‌ها و فعالیت‌های مربوط به ثبت این مجمع و نیز تصویب آیین نامه داخلی آن و فعالیت‌های کمیته‌های نیروی انسانی، بانک اطلاعاتی زنان، امور بین الملل و ارتباطات ارائه شد.

ابراز نگرانی از روند به کارگیری زنان در پست‌های مدیریتی و عدم تحقق وعده‌ها و شعارهای دولت تدبیر و امید و لزوم ارائه برنامه جهت توانمندسازی سیاسی زنان و مشارکت فعال در انتخابات آن مجلس شورای اسلامی، از جمله مطالب طرح شده در این جلسه بود.

در این دیدار مولاوردی ضمن ارائه توضیحاتی در زمینه عملکرد و برنامه‌های آتی این معاونت به تشکیل کارگروه توانمندسازی سیاسی زنان اشاره کرد و آمادگی معاونت را جهت تعامل و همکاری با تشکل‌ها و گروه‌های زنان و جلب مشارکت آن‌ها در تحقق این هدف اعلام کرد.

آیین نامه امور بین الملل انتخابات خانواده دولت ریاست جمهوری زنان مجلس شورای اسلامی معاون رئیس جمهور نیروی انسانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر