کد خبر: 113041 A

درخواست یک فعال حوزه زنان؛

دختران و زنان به دکتر روحانی رأی دادند و امید و اعتماد دارند که در این حوزه اتفاقات خوبی رخ دهد / اگر بخواهیم برنامه‌ها و وعده‌های دکتر روحانی را در حوزه زنان محقق کنیم نباید بگذاریم که این بار تنها به گردن معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری باشد.

ایلنا: یک فعال حوزه زنان نگاه ویژه به زنان در تدوین حقوق شهروندی را خواستار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، پروین داداندیش در مراسم تودیع مریم مجتهدزاده و معارفه شهین دخت ملاوردی که عصر امروز در سالن شهید بهشتی نهاد ریاست جمهوری برگزار شد افزود: با‌ شناختی که از خانم ملاوردی دارم و در مجمع تشخیص مصلحت نظام خدمتشان بودیم فردی متین و با روحیه تعاملی هستند و تجارب خوبی نیز دارند.

وی تصریح کرد: تخصصی که ایشان در حوزه حقوق دارند سرمایه بزرگی است برای اینکه ایفای مسئولیت کنند.

داد اندیش در ادامه از زحمات خالصانه بی‌دریغ و شبانه روزی خانم مجتهدزاده و همکارانش قدردانی کرد و افزود: امیدوارم در هر کجا که قرار گیرم موفق باشم.

وی با بیان اینکه در انتخابات ریاست جمهوری نگاه مترقیانه‌ای در حوزه زنان از سوی آقای روحانی مطرح شد که مورد اقبال عمومی قرار گرفت افزود: دختران و زنان به دکتر روحانی رأی دادند و امید و اعتماد دارند که در این حوزه اتفاقات خوبی رخ دهد.

داداندیش خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم برنامه‌ها و وعده‌های دکتر روحانی را در حوزه زنان محقق کنیم نباید بگذاریم که این بار تنها به گردن معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری باشد که این درست نیست.

وی با اشاره به اینکه دولت باید حمایت ویژه‌ای در حوزه ساختار، تخصیص اعتبار و برنامه‌ها و تکالیف وزارت خانه‌ها و تدوین لوایح در حوزه زنان داشته باشد، افزود: زیرا مطالبات زیادی در این حوزه بر روی زمین مانده است.

داداندیش به تدوین حقوق شهروندی اشاره کرد و افزود: خواهش می‌کنیم در تدوین حقوق شهروندی به حقوق زنان نگاه ویژه‌ای شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر