کد خبر: 230774 A

رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس:

امیدوارم با استعانت از الطاف بی دریغ الهی و توانمندی و خلاقیت در خور تحسین جامعه‌ی دانشگاهی کشور، نیازهای اصلی کشور در عرصه های گوناگون، برطرف گردیده و افتخار آفرینی آنان بیش از گذشته، دیده بی باور جهانیان را مسحور سازد.

رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در بیانیه‌ای شانزدهم آذررا نشانه بارزی از بیداری جامعه دانشگاهی کشور دانست.

به گزارش خبرنگار ایلنا محمد مهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی بیانیه‌ای را به مناسبت شانزدهم آذرماه صادر کرد که متن آن بدین شرح است:

شانزدهم آذرماه اگرچه به روزهای برگ ریزان نزدیک است، اما بوی بهار و باران و بالندگی دارد. این روز برجسته در تاریخ باشکوه انقلاب و نظام اسلامی، نشانه بارزی از بیداری جامعه دانشگاهی کشور و به ویژه دانشجویان بصیر و آرمانگرا و مجاهدت بی وقفه و خستگی ناپذیر آنان در صیانت قهرمانانه از کیان انقلاب، میراثشهیدان و عزت و اعتلای نظام مقدس اسلامی است.

این روز پرخاطره و فرخنده را به ساحت روشن رهبری فرزانه انقلاب که همواره در تکریم دانش و نقش دانشجویان پیش گام بوده و فرزندان دانشگاهی خود را به نیکوترین روش‌ها مکرم داشته اند و همچنین تمامی دانشجویان فهمیم و آینده ساز، تهنیت گفته و امیدوارم با استعانت از الطاف بی دریغ الهی و توانمندی و خلاقیت در خور تحسین جامعه‌ی دانشگاهی کشور، نیازهای اصلی کشور در عرصه های گوناگون، برطرف گردیده و افتخار آفرینی آنان بیش از گذشته، دیده بی باور جهانیان را مسحور سازد.

دانشگاه شانزده آذر بیداری جامعه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر