کد خبر: 170567 A

بعد از گذشت ۱۶ ماه از زمان بر گزاری آزمون استخدامی شرکت نفت، هنوز وضعیت اشتغال ۱۸۰۰ نفر از قبول شدگان این آزمون مشخص نیست.

بعد از گذشت بیش از ۱۳ ماه از اعلام نتایج بزرگ‌ترین آزمون استخدامی سال ۹۲ شرکت نفت ایران، ۱۸۰۰ نفراز پذیرفته شدگان در رشته ههای مختلف مرتبط بااین صنعت، هنوز جذب نشده‌اند.

یکی از قبول شدگان آزمون استخدامی شرکت نفت به ایلنا گفت: بعد از گذشت ۱۳ ماه از زمان بر گزاری آزمون استخدامی شرکت نفت، هنوز وضعیت اشتغال ۱۸۰۰ نفر از قبول شدگان این آزمون مشخص نیست.

او در تشریح جزئیات این خبر گفت: شرکت نفت ایران در اردیبهشت ماه سال ۹۲ بزرگ‌ترین آزمون استخدامی خود را با حضور ۱۲۰هزار نفر در رشته‌های مختلف به صورت سراسری بر گزار کرد که در ‌‌‌نهایت ۳۵۰۰ نفر(دو برابر ظرفیت) برای ورود به مرحله مصاحبه علمی و فنی وارزیابی روانی برگزیده شدند.

او گفت: به دلیل تاخیر ایجاد شده سرانجام این مصاحبه توسط کارشناسان و مدیران ارشد نفتی در مهر و آبان سال۹۲ انجام شد اما از آن زمان تا کنون هیچ اتفاقی در خصوص جذب افراد قوبل شده در مرحله مصاحبه صورت نگرفته است.

این فرد در ادامه اظهار داشت: قرار بود نتایج اولیه پذیرفته شدگان یک ماه بعد از مصاحیه اعلام شود اما تا امروز که حدود شش ماه از انجام مصاحبه می‌گذرد این مسئله به تعویق افتاده، و موجب نگرانی مصاحبه شوند گان شده است.

او گفت: شرکت نفت برای جذب این تعداد نیروی انسانی همکاری ندارد و به نظر می‌رسد قبولی این ۱۸۰۰ نفر را به رسمیت نمی‌شناسند.

لازم به ذکر است، پی گیری خبر نگار ایلنا برای پاسخ مسئولان وزارت خانه نفت و معاونت توسعه منابع انسانی این وزارت خانه در زمینه وضعیت استخدام قبول شدگان آزمون سال ۹۱ تا لحظه ارسال خبر بی نتیجه ماند.

کارگران نفت و پتروشیمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر