کد خبر: 1074271 A

شهربانو دامغانی‌نژاد قهرمان ورزش‌های رزمی و کشتی که عناوین برتری در سطح جهانی هم دارد این روزها تصمیم گرفته مقابل دوربین «راما نامی» به ایفای نقش بپردازد.

نام «شهربانو دامغانی نژاد» برای بسیاری که خبرهای ورزشی را دنبال می‌کنند، شناخته شده است. او قهرمان رشته‌های مختلف ورزشی همچون جودو و تکواندوست. این ورزشکار جوان که این روزها در بیست و سومین بهار زندگی‌اش قرار دارد، دارای عناوین مختلف قهرمانی است که یکی از مهمترین آنها مقام سوم کشتی زنان در جهان است.

وی در شبکه اجتماعی اینستاگرام حضور فعالی دارد و حاشیه‌هایی به خاطر پوشش برای او ایجاد شده است. پیشتر او گفته بود پیشنهادهایی برای فعالیت در حوزه های مدلینگ و بازیگری دارد. بر اساس شنیده‌ها او تاکنون همه پیشنهادات برای بازیگری را رد کرده است.

اما به تازگی مشخص شده که او قرار است در فیلم‌های سینمایی «راما نامی» به ایفای نقش بپردازد. راما نامی که تلاش می‌کند در سال جدید سه اثر خود در حوزه کارگردانی را خلق کند، در رابطه با حضور افرادی همچون شهربانو دامغانی نژاد در فیلم هایش گفته است که باید از بازیگران جدید استفاده کرد.

راما نامی فیلم امه آثار سینمایی‌اش را خود به رشته تحریر درآورده و قرار است به عنوان کارگردان هم در ساخت این پروژه‌ها حضور داشته باشد. برخی او را فردی نکته‌سنج، ریزبین و خلاق می‌دانند که با ساخت آثار سینمایی می‌تواند تحولی در عرصه سینما ایجاد کند.

551

راما نامی در حوزه موسیقی هم فعالیت جدی دارد و به عنوان نوازنده، خواننده و موسیقیدان در این حوزه شناخته می‌شود. حتی در این حوزه به برنامه‌سازی هم مشغول است.

او به تازگی درباره فعالیتش در سینما طی مصاحبه‌ای گفته است که 2 فیلمنامه سینمایی را به اتمام رسانده و نویسندگی یک سریال 20 قسمتی را هم به صورت مشترک در دست دارد. او می‌خواهد در ژانرهای درام، اجتماعی، طنز تلخ و فضای فیلم‌های پلیسی گانگستری فعالیت کند.

فیلم‌های سینمایی «اور دوز» (ژانر اجتماعی- طنز تلخ)، «آپاچی» (طنز مفهومی) و سریال «جنگل آسفالت» ( ژانر پلیسی گانگستری) سه اثری است که راما نامی امیدوار است در سال 1400 آنها را کارگردانی کند. هنوز به طور کامل مشخص نیست شهربانو دامغانی نژاد در کدامیک از این آثار حضور دارد و آیا قرار است بازیگر ثابت همه این فیلم‌ها باشد.

تیم روابط عمومی راما نامی اعلام کرده‌اند هواداران شهربانو دامغانی نژاد به زودی خبرهای خوبی از این همکاری خواهند شنید.

انتهای پیام/
شهربانو دامغانی نژاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر