کد خبر: 325951 A

به منظور پاسخ‌گویی به تقاضای هم‌وطنان‌ گرامی، خدمات حمل خودرو در مسیر کرمان- مشهد به صورت یک روز در میان راه‌اندازی شد و با اضافه کردن سرویس در مسیر تهران- بندرعباس، این خدمات افزایش یافت.

به گزارش ایلنا از روابط عمومی شرکت حمل و نقل ریلی رجا با بیان این که تا پیش از این، سرویس حمل خودرو در مسیر تهران-بندرعباس همه روزه بود افزود: علاوه بر همه روزه بودن خدمات حمل خودرو در مسیر تهران- بندرعباس، سرویس دیگری با برنامه حرکت هر چهار روز یک بار برای مسیر مذکور فراهم شده است.

تعرفه حمل خودروی یک طرفه در مسیرهای تهران- بندرعباس، برابر ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار ریال و کرمان- مشهد ، یک میلیون و ۵۰ هزار ریال است که مبلغ ۴۰ هزار ریال به عنوان هزینه خدمات ایستگاهی راه‌آهن به مبالغ مذکور اضافه می‌شود.

شرکت حمل و نقل ریلی رجا به عنوان تنها شرکت ارائه دهنده سرویس حمل خودرو با قطار در کشور، علاوه بر مسیرهای یاد شده در ۱۳ محور: تهران-مشهد، تهران-تبریز، تبریز-مشهد، تهران-شیراز، شیراز-مشهد، تهران-بندرعباس، اصفهان-بندرعباس، بندرعباس-مشهد، تهران-یزد، یزد-مشهد، تهران-زاهدان، تهران-کرمان و تهران-اهواز به هم‌وطنان گرامی خدمات ارائه می‌ کند.

هم‌وطنان گرامی برای کسب اطلاعات بیش‌تر در خصوص ساعات حرکت قطارها، بهای بلیت، روزهای حرکت و ... می‌توانند علاوه بر مراجعه به سایت رجا به نشانی www.raja.ir با سامانه ارتباط با مشتریان این شرکت از طریق تلفن‌های ۱۵۳۹ و ۵۵۶۵۱۴۱۵-۰۲۱ (از شهرستان‌ها) تماس حاصل کنند.

اصفهان حمل و نقل خودرو مشهد یزد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر