کد خبر: 187572 A

از مشکلات بارز انبوه سازان موضوع بیمه و مالیات انبوه سازی است که برای رفع این معضل جلسات متعددی با کمیسیون عمران مجلس برگزارکرده ایم و به نتایج مثبتی نیز رسیده ایم.

رئیس انجمن انبوه سازان استان تهران بابیان اینکه رکود حاکم بر بازار مسکن باعثشده است که تولید کنندگان مسکن دچار بحران شوند گفت: باید همه فعالان حوزه مسکن و به ویژه انبوه سازان برای برون رفت ازاین وضع چاره اندیشی کنند.

به گزارش ایلنا، حسن محتشم با اعلام این مطلب اظهار داشت: در حال حاضر متاسفانه رکود حاکم بر بازار مسکن انبوه سازان را دچار سردرگمی کرده و نه امکان فروش واحدها و نه امکان اجاره آنها میسر است و همین مسئله باعثشده است که سازندگان دچار چالش شوند.

وی گفت: برای برون رفت از این وضع باید همگی با همفکری یکدیگر چاره اندیشی کنیم.
رئیس انجمن انبوه سازان استان تهران در ادامه اظهارات خود همچنین از تلاش انجمن متبوعش برای حل مشکلات انبوه سازان از طریق رایزنی با مسئولان دولتی و نیز نمایندگان مجلس خبر داد و گفت: از مشکلات بارز انبوه سازان موضوع بیمه و مالیات انبوه سازی است که برای رفع این معضل جلسات متعددی با کمیسیون عمران مجلس برگزارکرده ایم و به نتایج مثبتی نیز رسیده ایم.
محتشم خاطرنشان کرد: علاوه براین بخش دیگری از مطالبات انبوه سازان از طریق رایزنی با مقامات مربوطه در وزارت راه و شهرسازی دنبال می شود که البته برای حصول نتیجه در این زمینه لازم است همه انبوه سازان پیگیر مطالباتشان باشند.

استان تهران مالیات مسکن مشکلات نمایندگان مجلس وزارت راه و شهرسازی بحران دچار انبوه سازان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر