کد خبر: 152203 A

مدیر عامل شرکت مهندسی ساختمان و تاسیسات راه آهن؛

شرکت از وضعیت بسیار مناسبی نسبت به سال گذشته برخوردار شده و در حال حاضر با حضور در مناقصات حوزه ساختمان و تاسیسات در ۱۱ ناحیه به شکل فعال حضور داریم

روز گذشته مدیر عامل شرکت مهندسی ساختمان و تاسیسات راه آهن(بالاست) با نمایندگان شاغلین رسمی و روزمزد دائم این شرکت در حالی انجام شد که عمده مسائل و مشکلات پرسنل یاد شده، بازگشت به راه آهن، عدم پذیرش صندوق بازنشستگی جهت صدور احکام جدید کارگزینی و بالطبع مشکلات پیش رو در دوران بازنشستگی و همچنین لحاظ شدن بن کارگری و تفاوت تطبیق در احکام صادر شده فعلی آنها بود.

به گزارش ایلنا، ابراهیم یاسری مدیر عامل شرکت مهندسی ساختمان و تاسیسات راه آهن(بالاست) با تاکید بر روشن شدن فضای خواسته‌ها اعلام کرد: بخشی از درخواست های همکاران نیازمند به تصمیم گیری کلان و کشوری دارد که مدیران مجموعه در این زمینه ضمن همکاری و پشتیبانی از پرسنل نمی توانند خود راساً نسبت به حل مساله اقدام نمایند مانند بازگشت پرسنل رسمی و روزمزد دائم به راه آهن ج. ا. ا و یا بازنشستگی پسش از موعد، قسمت دیگری از مسائل مربوطه به حوزه اجرایی شرکت است که این مورد قابل بحثو بررسی است و شرکت در چارچوب قانون این موارد را بررسی و پاسخ می دهد مانند: بحثاضافه کار و نحوه اجرای احکام و…

ابراهیم یاسری در ادامه افزود: شرکت بالاست هم اکنون در حال گذار از مرحله حساسی است که حرکتهای شتابزده می‌تواند در تصمیم گیری‌های کلان نقش داشته باشد.

وی در ادامه گفت: شرکت از وضعیت بسیار مناسبی نسبت به سال گذشته برخوردار شده و در حال حاضر با حضور در مناقصات حوزه ساختمان و تاسیسات در ۱۱ ناحیه به شکل فعال حضور داریم و اخیراً نیز ناحیه هرمزگان به این مجموعه اضافه شده است و توانسته ایم با قرار گرفتن در مسیر برد - برد و انجام فعالیت صحیح و اصولی چرخه سهامدار، کارفرما، پرسنل، به شکلی که رضایت همگان را به همراه داشته باشد را ایجاد نماییم.

مدیر عامل شرکت در خصوص تعامل با راه آهن عنوان کرد: در حال حاضر با توجه به فعالیت های انجام شده و رضایت کارفرما(راه آهن ج. ا. ا) همکاری میان شرکت و مجموعه راه آهن به نقطه مثبتی رسیده است به طوریکه در نواحی تمایل به همکاری کردن با مجموعه شرکت بالاست بسیار بیشتر شده است و در حوزه عمرانی نیز ۳ کارگاه فعال در جنوب، یزد و قم داریم که مشغول زیرسازی، بازسازی و بهسازی خطوط راه آهن هستند.

ابراهیم یاسری در ادامه خاطر نشان کرد: شرکت گرچه در سنوات گذشته در حوزه ساختمان و تاسیسات با ضرر هنگفتی به دلیل عدم مدیریت صحیح در آن حوزه روبرو بوده است اما با یاری حق تعالی و جابه جا کردن مدیر مربوطه و همکاری سایر مدیران و پرسنل روند زیان سیر نزولی به خود گرفته به طوریکه در سال ۹۲ شاهد کاهش قابل توجه زیان در این بخش بوده ایم.

مدیر عامل " بالاست " در ادامه پاسخ به سوالات نمایندگان پرسنل رسمی شرکت بیان کرد: صاحبان سهام شرکت قصد دارند که شرکت بالاست را به جایگاه واقعی آن برسانند، قصد و نیت مجموعه حذف یک بخش و پرداختن به قسمت دیگر نیست، بلکه در تلاش هستیم با خرید تجهیزات جدید، مجموعه ای پویا و رو به رشد داشته باشیم تا همان سیاست برد - برد محقق شود.

در پایان این نشست که در محل نمازخانه کارخانجات راه آهن ناحیه تهران برگزار شد، کارکنان با تشکر از حضور مهندس یاسری در این نشست صمیمانه از مدیر عامل شرکت قول گرفتند ضمن حمایت خواسته های معقول آنها، نسبت به پیگیری موارد قانونی اقدام لازم را بعمل آورد.

حرکتهای شتابزده در تصمیم گیری‌های کلان تاثیرگذار خواهد بود
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر