کد خبر: 129244 A

مدیر اجرایی برگزاری شانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران کام:

خاکسار با بیان این که هم اکنون ۲۰۰ شرکت برای مشارکت در نمایشگاه مراجعه کرده اند گفت: پیش بینی می کنیم رشدی حدود ۱۰۰ درصد نسبت نمایشگاه های گذشته داشته باشیم.

مدیر اجرایی برگزاری شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران کام گفت: در نمایشگاه ایران کام شاهد حضور بخش خصوصی و دولتی در کنار هم خواهیم بود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، عباسعلی خاکسار یکی از اهداف اصلی برگزاری این نمایشگاه را آشنایی مردم، دانشجویان و متخصصان با دستاورد های نوین فناوری اطلاعات دانست و اضافه کرد: یکی دیگر از اهداف اصلی برگزاری این نمایشگاه معرفی دستاوردهای بخش دولتی در تحقق دولت الکترونیک به مردم است.

وی اضافه کرد: از طرفی دولت می‌تواند توانمندی خود را در بخش دولت الکترونیک به مردم نشان دهد و همچنین فرصتی برای بخش خصوصی است تا با ایجاد تعامل با دولت فناوری‌های خود را تکامل و ارتقا بخشد.

خاکسار با بیان این که هم‌اکنون ۲۰۰ شرکت برای مشارکت در نمایشگاه مراجعه کرده‌اند گفت: پیش بینی می کنیم رشدی حدود ۱۰۰ درصد نسبت به نمایشگاه‌های گذشته داشته باشیم.

وی خاطر نشان کرد: نمایشگاه ایران کام با رویکرد پر کردن خلا آشنایی مردم با بخش تکنولوژی های روز است و امیدواریم استان های اطراف برای حضور و بازدید از نمایشگاه حضور پیدا کنند.

شانزدهمین نمایشگاه کامپیوتر، تجارت الکترونیک، اینترنت و ماشینهای اداری مشهد و هفتمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات در خراسان رضوی از ۱۷ تا ۲۰ دی ماه به مدت ۴ روز از ساعت ۱۶ الی ۲۲ پذیرای بازدید کنندگان خواهد بود و ساعت ۱۰ صبح روز ۱۸ دی ماه نیز مخصوص بازدیدکنندگان دانشجو و ادارات است.

نمایشگاه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر