کد خبر: 129065 A

درگفتگو با ایلنا مطرح شد:

مهمترین مشکل در بحثنوسازی ناوگان مینی‌بوسرانی تامین خودروهای مورد نیاز در این بخش است اما با توجه به اولویت‌بندی صورت گرفته، هم‌اکنون نوسازی مینی‌بوس‌های درون شهری خصوصا شهر تهران در حال پیگیری است.

سرپرست معاونت نوسازی ناوگان ستاد مدیریت و حمل و نقل سوخت از افزایش تسهیلات ۳۵ تا ۱۶۰ میلیون تومانی جهت نوسازی ناوگان فرسوده سنگین و متناسب با قیمت خودروها خبرداد.

محمد حیدری؛ سرپرست معاونت نوسازی ناوگان ستاد مدیریت و حمل و نقل؛ سوخت در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: براساس برنامه‌ریزی صورت گرفته این هفته بحثنوسازی کامیون‌ها و هفته بعد نوسازی ناوگان مینی‌بوسرانی عملیاتی خواهد شد.

وی افزود: در صورت به نتیجه رسیدن توافقات، میزان تسهیلات نوسازی ناوگان سنگین از حدود ۳۵ میلیون تومان تا ۱۶۰ میلیون تومان خواهد بود که قطعا میزان تسهیلات نوسازی ناوگان سنگین متناسب با قیمت خودروها خواهد بود.

حیدری با اشاره به برنامه نوسازی کامیون‌های فرسوده، افزود: در بحثنوسازی کامیون‌ها هم یکی از موارد قابل پیگیری، تضامین بانک‌ها برای ارایه تسهیلات است، به همین جهت این مساله در حال بررسی است بنابراین امید است درادامه اجرای طرح نوسازی ناوگان سنگین مشکلات موجود در این بخش‌ها نیز برطرف شود.

وی همچنین در خصوص نوسازی ناوگان مینی‌بوسرانی گفت: در حال‌حاضر مهمترین مشکل در بحثنوسازی ناوگان مینی‌بوسرانی تامین خودروهای مورد نیاز در این بخش است اما با توجه به اولویت‌بندی صورت گرفته، هم‌اکنون نوسازی مینی‌بوس‌های درون شهری خصوصا شهر تهران در حال پیگیری است.

سرپرست معاونت نوسازی ناوگان ستاد مدیریت و حمل و نقل سوخت با اشاره به توافقات اخیر دربحثنوسازی مینی‌بوس های فرسوده اظهار داشت: البته توافقات خوبی صورت گرفته است اما همچنان این مساله در حال پیگیری است که به محض نهایی شدن توافقات، اجرای طرح قطعی است، ‌ براساس برنامه‌ریزی صورت گرفته این هفته بحثنوسازی کامیون‌ها و هفته بعد نوسازی ناوگان مینی بوسرانی عملیاتی خواهد شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: البته اولویت اول با نوسازی مینی‌بوس‌های دورن شهری است که تسهیلات این بخش توسط ستاد مدیریت حمل و نقل سوخت در حال پیگیری است و پس از آن نوسازی مینی‌بوس‌های برون شهری در اولویت قرار دارد که تسهیلات این بخش نیز توسط سازمان راهداری تامین خواهد شد.

حمل و نقل شهر تهران مشکلات میلیون تسهیلات مینی سنگین نوسازی فرسوده ناوگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر