کد خبر: 213036 A

استاندار همدان:

راه آهن همدان به آرزویی برای استان تبدیل شده و باید در بحثتأمین ریل تلاش شود و این امر در استان باید در اولویت قرار گیرد.

استاندار همدان در مراسم تودیع و معارفه مدیر کل راه و شهرسازی استان همدان با اشاره به اینکه اولویت نخست استان گردشگری است، اظهار کرد: پیشرفت در بحثگردشگری نیاز سنگینی به شریان‌ها و راه‌های ریلی، هوایی و جاده‌ای دارد.

به گزارش ایلنا از همدان، محمدناصر نیکبخت شرایط دسترسی را یکی از مهم‌ترین مباحثدر بحثجذب گردشگری دانست و گفت: با فراهم شدن زیرساخت‌ها و شرایط دسترسی، همدان می‌تواند به قطب گردشگری کشور تبدیل شود.

استاندار همدان تصریح کرد: فعالیت عمرانی در مباحثصنعتی، تولیدی، خدمات و… باید پیوست اقتصادی داشته باشد و ایجاد زیرساخت راه‌ها با وزارت راه و شهرسازی است.

وی با اشاره به منشور اقتصاد مقاومتی تأکید کرد: ایران در منطقه‌ای قرار دارد که ناامنی، جنگ و ناآرامی در آن حکم‌فرماست، اما خوشبختانه این کشور با رهنمودهای رهبر و تدابیر دولت توانسته به یک منطقه امن و پرقدرت تبدیل شود.

نیکبخت در ادامه راه‌آهن همدان را یک آرزو برای استان دانست و اضافه کرد: باید در بحثتأمین ریل تلاش شود و در این امر استان همدان باید در اولویت قرار گیرد.

وی با بیان اینکه مدیرکل راه و شهرسازی استان فردی بومی، بی‌آلایش و پرتلاش است از وی خواست در امور مسکن مطلع‌ترین و امین‌ترین فرد را انتخاب کند.

استان همدان ایران جاده جنگ راه آهن راه و شهرسازی استان گردشگری مراسم تودیع و معارفه مسکن وزارت راه و شهرسازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر