کد خبر: 230954 A

با پایان فیلمبرداری و امور فنی فیلم لالایی خدا پانزدهمین ساخته مصطفی نادری‌نژاد به‌عنوان تهیه‌کننده و کارگردان؛ این فیلم راهی ۳ جشنواره خارجی شد.

فیلمبرداری فیلم لالایی خدا پانزدهمین ساخته مصطفی نادری‌نژاد به عنوان تهیه‌کننده و کارگردان در اواخر مهرماه سال جاری در یکی ازروستاهای سنتی استان قم به پایان رسید و پس از طی مراحل تدوین وصداگذاری راهی ۳ جشنواره خارجی شده است.

به گزارش ایلنا، این فیلم که در قالب مسائل اعتقادی و دین مبین اسلام از زاویه نگاه یک کودک ساخته شده؛ به جشنواره‌های بوف سوئد و زیرو روسیه و هامبورگ آلمان ارسال شده است.

نادری پیش از این فیلم در شبکه دو سیما فیلم‌های، بچه‌های عاطفه، صبح روز انتظار، سینمایی آقا معلم، مجموعه آوای مهربانی و سریال تاریخی خاطرات انقلاب و فیلم(سفر به یاد را در شبکه پنج سیما تهیه و کارگردانی کرده است.

داستان لالایی خدا با بازیگران بومی منطقه که از بین ۶۰ پسر بچه و پیرزن تست گرفته و انتخاب شده روایت ساده‌ای از زندگی روستایی پسر بچه‌ای است که والدین خود را در اثر یک سانحه از دست داده و با مادربزرگ پیر خود زندگی می‌کند او به لالایی‌های مادربزرگ عادت دارد اما در اثر بیماری مادربزرگ قدرت تکلم خود را از دست می‌دهد و…

مدت این فیلم ۷۵ دقیقه بوده و مدیر گروه کودک شبکه دو سیما علی زارعان پس از بازبینی و کار‌شناسی، این فیلم را دارای خصوصیات ارزش گذاری زیبای کودک به اعتقادات دینی و تلاش ارزشمند یک کودک در رسیدن به هدف و دارای
ارزشهای انسانی برشمرد و از لحاط فنی این فیلم را با قاب‌های زیبایش در فضای بکر طبیعت مثبت ارزیابی کرد.
(لالایی خدا) پس از حضور در چندین جشنواره از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

عوامل این فیلم عبارتند از:
نویسنده: فرشته تمی، تهیه کننده و کارگردان: مصطفی نادری‌نژاد، مدیرفیلمبرداری: محمد رضا تفرشی،
صدابردار: جواد منصوری، مدیر تولید: غلام حسین درویشی، مجری طرح: شهنام صلح جو،
روابط عمومی: طاهر فلاح
بازیگران: احمد رضا بنی علی، سکینه حاتمی، امیر کلهر ع حسن هاشمی.

فیلم لالایی خدا راهی سوئد،روسیه و آلمان شد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر