کد خبر: 155469 A

سیمای آذری شبکه سحر برای مخاطبان خود در ایام نوروز ۹۳ فیلم «عیالوار» ساخته پرویز صبری را دوبله کرده است.

ایلنا: سیمای آذری شبکه سحر برای مخاطبان خود در ایام نوروز ۹۳ فیلم «عیالوار» ساخته پرویز صبری را دوبله کرده است.


به گزارش ایلنا فیلم سینمایی «عیالوار» به مدیریت دوبلاژ سعید بحرالعلومی به مدت ۱۰۰ دقیقه برای پخش در نوروز ۹۳ از سیمای آذری این شبکه به آذری زبانگردانی شده است. مهدی حسین‌زاده سرپرست گروه دوبلاژ را برعهده داشته است.
متون «عیالوار» را غلامرضا صفوی، از فارسی به آذری ترجمه کرده و ساناز اکبری و صادق صبور صدابرداری دوبله آن را انجام داده‌اند. پرویز صبوری کارگردانی و نویسندگی این فیلم را انجام داده و زنده یاد جمشید اسماعیل خانی، گوهر خیراندیش، زنده یاد اسماعیل داورفر، مرتضی ضرابی، حمیده خیرآبادی، مهناز غمخوار، ایمان قاسمی، شهاب احمدی‌نژاد، مهدی غفاری، کتایون کاه کوئی، محبوبه زراعت دوست، شهره ادیبی، فائقه هراتی، محمد سعادت یار، زنده یاد محمد ورشوچی، زنده یاد اکبر دودکار، باقر صحرارودی، طاهره سیرتی، محمد کدخدایی، ایرج کاه کوئی، نیما صبری، پرویز صبری، عباس حیدری، غلامرضا لیلازی، رحمان مقدم و… در «عیالوار» به ایفای نقش پرداخته‌اند.
شهباز دولت‌نژاد، مهدی حسین‌زاده، ندا سام، ونوس محسن‌زاده، الادا انزابی‌نژاد، محمد علی نوروش، فرزانه سعیدلو، لعیا نبیل‌پور، سعید بحرالعلومی، یونس نوعی و صداقت نجف وندگویندگانی هستند که در دوبله «عیالوار» همکاری داشته‌اند.
علی که کوچک‌ترین عضو خانواده پرجمعیت ناظمی است در جشن تولد مادر بزرگ، سر به سر خان دایی خلافکارش گذاشته و مهمانی را به هم می‌ریزد و شب قبل از سفر به بندرعباس را در انباری خانه زندانی می‌شود. خانواده ناظمی در حالی صبح روز بعد خود را به پرواز می‌رسانند که علی را فراموش کرده و تنها در خانه‌‌ رها می‌کنند. خان دایی از همه جا بی‌خبر هم که فرصت را غنیمت شمرده و تصمیم به سرقت از خانه خانم بزرگ گرفته به همراه همکارش ماهاراجه راجیش کومار، وارد خانه می‌شود غافل از اینکه علی از نقشه آن‌ها با خبر شده و برایشان تله‌هایی طراحی کرده که در سرقت ناکام بمانند…
پخش فیلم و سریال‌های ایرانی از شبکه سحر، طرفداران بسیاری در میان تماشاگران این شبکه در جمهوری آذربایجان دارد

شبکه سحر با «عیالوار» می‌آید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر