کد خبر: 129144 A

حسین نیازی:

باید تعدادبرنامه‌های انیمیشنی را افزایش داد و صدا و سیما هم در ساخت برنامه‌های انیمیشنی بیشتر کار کند.

ایلنا: حسین نیازی فیلمنامه نویس برنامه‌های انیمیشن درباره برگزاری جشنواره تلویزیونی جام جم گفت: این نوع جشنواره‌ها در همه جای دنیا رایج است ضمن اینکه تاثیر بسیاری زیادی بر روی برنامه‌هایی که برای تلویزیون ساخته می‌شود دارد.


به گزارش ایلنا وی در ادامه افزود: یکی از نکات مثبتی که جشنواره تلویزیونی جام جم دارد این است که به واسطه آن برنامه سازان در شبکه‌های مختلف با یکدیگر آشنا می‌شوند که این امر با توجه به ارزیابی که از آثار می‌شود کیفیت کار‌ها را افزایش می‌دهد.


این فیلمنامه نویس همچنین گفت: باید توجه داشت که اگر در داوری‌ها انتخاب‌ها به شکل درستی صورت گیرد برنامه ساز‌ها در سال‌های بعد با انگیزه و اشتیاق بیشتری شرکت می‌کنند.
نیازی با بیان اینکه متاسفانه انیمیشن در کشور ما تولید زیادی ندارد و هنوز خوب جا نیافتاده است، گفت: باید تعدادبرنامه‌های انیمیشنی را افزایش داد و صدا و سیما هم در ساخت برنامه‌های انیمیشنی بیشتر کار کند.
وی با اشاره به اینکه برنامه‌های تلویزیون تنها شامل فیلم و سریال نیست، گفت: اگر توجه کرده باشید در سال‌های اخیر مخاطبان بیشتر به برنامه‌های ترکیبی و گفتگومحور می‌پردازند که از کیفیت بالایی هم برخوردار است

جشنواره تلویزیونی جام جم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر