کد خبر: 248773 A

وزیر اطلاعات در همایش روحانیون ایلام:

هرچه بتوانیم نسل جوان را با الگوی حقیقی و واقعی مکتب تشیع به ویژه اهداف بلند پیامبر خاتم آشنا کنیم، پاسخ کوبنده تری به شبهات و انحرافات آنها خواهیم داد.

وزیر اطلاعات تصریح کرد: سربازان گمنام امام زمان(عج) تسلط کاملی بر تحرکات گروه های الحادی و تکفیری داشته و اگر حرکتی از آنان سر بزند، آنرا در نطفه خفه می کنند.

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام و المسلمین سید ˈمحمود علویˈ وزیر اطلاعات عصر امروز(سه شنبه) در همایش روحانیان استان ایلام اظهار کرد: امروز خطر اصلی برای دنیای اسلام تهاجم و شبیخون فرهنگی است که دشمن در قالب گروه های ضد اسلام، اعتقادات جوانان ایران اسلامی را هدف قرار داده است.

علوی افزود: روحانیان باید خود را به دو بال اخلاق و علم و دانش تجهیز کنند تا بتوانند در مواجهه با شبهات فکری و عقیدتی که نسل جوان را تهدید می کند، مقابله کنند.

وزیر اطلاعات با اشاره به تلاش دشمنان اسلام برای خدشه وارد کردن به مقدسات دینی مسلمانان به ویژه اهانت نشریه فرانسوی به ساحت مقدس نبی مکرم اسلام(ص) تاکید کرد: هرچه بتوانیم نسل جوان را با الگوی حقیقی و واقعی مکتب تشیع به ویژه اهداف بلند پیامبر خاتم آشنا کنیم، پاسخ کوبنده تری به شبهات و انحرافات آنها خواهیم داد.

حجت الاسلام و المسلمین علوی با بیان اینکه خطر جدی برای اسلام حمله به اعتقادات دینی مردم است، یادآور شد: سربازان گمنام امام زمان(عج) تسلط کاملی بر تحرکات گروه های الحادی و تکفیری داشته و اگر حرکتی از آنان سر بزند، آنرا در نطفه خفه می کنند.

علوی با اشاره به اینکه رسالت اصلی ترویج احکام دین مبین اسلام بر دوش روحانیان سنگینی می کند، اضافه کرد: قاطبه روحانیان از نظر ساده زیستی با شرایط طلبگی دوران پیش از انقلاب زندگی می کنند چرا که به دنبال مطامع دنیوی نرفته و همین موضوع باعثنزدیکی مردم به روحانیان شده است.

وزیر اطلاعات در بخش دیگری از سخنان خود با تبریک ایام الله دهه فجر، گفت: در این ایام شاهد دو رویداد مهم بودیم، یکی در مدار قرار گرفتن ماهواره فجر با تلاش جوانان متعهد و متخصص این مرز و بوم و دیگری تحقیر و زبونی رژیم اشغالگر قدس که از دست توانمند نیروهای حزب الله سیلی محکمی خوردند.

اخلاق امام زمان انقلاب ایران اسلامی حزب الله دهه فجر دین مبین اسلام علم و دانش ماهواره نسل جوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر