کد خبر: 242599 A

شنبه آینده؛

تصویب پیش نویس مصوبه ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی برای ساماندهی بازار غیر متشکل پولی٬ یکی از دستورهای این جلسه است.

معاون اول رییس‌جمهور٬ شنبه هفته آینده در چهل و سومین جلسه هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران که قرار است با حضور فعالان اقتصادی استان‌ها و تشکل‌های بخش خصوصی برگزار شود، شرکت می‌کند.

به گزارش ایلنا، جلسه شورای‌عالی علوم، تحقیقات و فناوری نیز عصر شنبه به ریاست معاون اول رئیس جمهور برگزار و در خصوص فعالیت‌های مناطق ویژه علم و فناوری تصمیم‌گیری خواهدشد.

حضور در یکی از مراکز معاینه فنی خودروی به مناسبت روز هوای پاک و سخنرانی در مراسم معارفه رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران از برنامه‌های معاون اول رییس جمهور در روز دوشنبه هفته آینده خواهد بود.

جلسه ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی نیز عصر دوشنبه به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار خواهد شد که تصویب پیش نویس مصوبه ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی برای ساماندهی بازار غیر متشکل پولی یکی از دستورهای این جلسه است.

اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی ایران بخش خصوصی رئیس جمعیت هلال احمر رییس جمهور علم و فناوری علوم تحقیقات و فناوری معاون اول رئیس جمهور معاینه فنی مفاسد اقتصادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر