کد خبر: 236373 A

در پیامی صورت گرفت؛

امید است در سایه توجهات الهی، سعی و تلاش بیشتر مسئولان و همراهی و همیاری مردم عزیز، گام های بلندتری در جهت توسعه پایدار منطقه برداشته شود. مسیری که هم خشنودی خداوند و هم آسایش مردم نجیب و شریف این استان را در پی دارد.

دفتر رییس جمهور روز شنبه در پیامی ضمن تشکر و قدردانی از استقبال گرم و پر شور مردم استان خراسان جنوبی از کاروان تدبیر و امید، ابراز امیدواری کرد با تلاش مسئولان و همراهی مردم این استان گام های بلندتری در جهت توسعه پایدار منطقه برداشته شود.

به گزارش ایلنا، متن پیام حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

استقبال گرم و پر شور مردم کوشا و پارسای استان خراسان جنوبی از کاروان دولت تدبیر وامید، رویدادی مبارک و امید بخش بود.

این اقلیم که بخشی از خراسان بزرگ محسوب می شود و افتخار همجواری با مشهد مقدس و بارگاه ملکوتی ثامن ائمه، حضرت امام رضا(ع) را داراست، از دیر بازخاستگاه مردمانی شریف و پرتلاش بوده و امروز نیز همان خصلت ها و فضیلت های نیکو را در ساکنان آن شاهد هستیم. آنان به رغم تفاوت های قومی و فرهنگی، همواره یک دل و متحد، به مثابه نمادی از مقاومت و پایداری در تمامی صحنه ها حضوری آگاهانه داشته اند.

این سرزمین مستعد با داشتن وسعت فراوان و جمعیت فعال، از قابلیت های ویژه ای برای توسعه و پیشرفت برخوردار است که هم اکنون نیز در تولید برخی از محصولات کشاورزی و صنعتی جایگاهی قابل ستایش دارد. این ویژگی ها و شرایط، آن گاه که با کار و کوشش مردان و زنان خستگی ناپذیر و با ایمان این سرزمین همراه می گردد، ارزش و اهمیت بیشتری خواهد یافت.

با توجه به استعدادهای آشکار و پنهان این استان، دولت با اجرای طرح ها و برنامه های مناسب و منطبق با قابلیت های موجود، برای توسعه فعالیت های مختلف اقتصادی و اجتماعی، تلاش بیشتری خواهد داشت تا ان شاا… شاهد شکوفایی هر چه بیشتر این بخش از ایران عزیز باشیم.

بر خود فرض می دانیم به پاس احساسات پاک و استقبال گرم مردم بزرگوار این استان از رییس جمهور و کاروان تدبیر و امید، از اقشار مختلف مردم، قائم مقام نماینده محترم ولی فقیه، ائمه جمعه و جماعات، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، خانواده معظم شهدا و ایثارگران، دانشگاهیان، فرهیختگان، عشایر غیور، اصحاب رسانه، زنان و جوانان پرشور، نیروی نظامی وانتظامی و سایر گروه های سیاسی و اجتماعی استان صمیمانه تقدیر و تشکر کنیم.

امید است در سایه توجهات الهی، سعی و تلاش بیشتر مسئولان و همراهی و همیاری مردم عزیز، گام های بلندتری در جهت توسعه پایدار منطقه برداشته شود. مسیری که هم خشنودی خداوند و هم آسایش مردم نجیب و شریف این استان را در پی دارد.

دفتر رییس جمهوری اسلامی ایران

امام رضا ایران توسعه پایدار خراسان جنوبی دولت رییس جمهور رییس جمهوری اسلامی ایران گروه های سیاسی محصولات کشاورزی ولی فقیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر