کد خبر: 212857 A

پیام حجت‌الاسلام شهیدی به مناسبت سی‌امین سالگرد تاسیس وزارت اطلاعات:

حریت و رشادت سربازان سرافراز گمنام ایران اسلامی در لوای تبعیت از ولایت در مسیر روشن ایمان، جلوه‌های مبارکی از نصرت‌ الهی و فتوحات غرور‌آفرین در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را رقم می‌زند.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با انتشار پیامی به مناسبت سی‌امین سال تاسیس وزارت اطلاعات، نقش سربازان گمنام امام زمان(ع) را همچون نقش رزمندگان اسلام در عرصه دفاع مقدس دانست.

به گزارش ایلنا، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی شهیدی نماینده ولی فقیه، معاون رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران پیامی را به مناسبت سی‌امین سال تاسیس وزارت اطلاعات منتشر کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

همانگونه که مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) خطاب به مسئولان و کارکنان دستگاه اطلاعاتی کشور فرمودند: «شما در این سنگر جهاد و مبارزه خود، هیچ گاه نبایستی خسته شوید زیرا که در بین کلیه سنگرهایی که جمهوری اسلامی ایران در آن در حال مبارزه است، هیچ سنگری با فضیلت‌تر از سنگر مقابله با نفوذ و توطئه دشمنان خارجی انقلاب نیست.» بی‌شک نقش سربازان گمنام، همچون نقش رزمندگان اسلام در عرصه دفاع مقدس و در دفاع از میهن اسلامی بر هیچ کس پوشیده نیست و در سنگر دیگری همیشه در لباس رزم آماده جانفشانی می‌باشند و اینان همان سربازان گمنام امام زمان(عجل‌الله تعالی فرجه‌الشریف) هستند که به عنوان چشم‌های بیدار جامعه در حفظ و حراست از کشور جانفشانی می‌کنند در حالی که از آنها نشانی نیست.

حریت و رشادت سربازان سرافراز گمنام ایران اسلامی در لوای تبعیت از ولایت در مسیر روشن ایمان، جلوه‌های مبارکی از نصرت‌ الهی و فتوحات غرور‌آفرین در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را رقم می‌زند.

اینجانب به نمایندگی از جامعه ایثار‌گری از تلاش‌های مخلصانه و خستگی ناپذیر این عزیزان که امنیت، آسایش و ارامش را برای کشور عزیزمان به ارمغان می‌آورند تشکر نموده، از خداوند متعال ضمن تعجیل در فرج حضرت ولیعصر(عجل‌الله تعالی فرجه‌الشریف)، عزت و اقتدار روزافزون نظام جمهوری اسلامی ایران را مسألت می‌نمایم.

امام زمان انقلاب ایران اسلامی بنیاد شهید و امور ایثارگران دفاع مقدس معاون رئیس جمهور مقام معظم رهبری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نماینده ولی فقیه وزارت اطلاعات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر