کد خبر: 197474 A

وزیر اطلاعات:

اگر در دستگاه‌های دولتی در زمینه ارائه مجوز یا همکاری با کارآفرینان تقابلی مشاهده شود و افرادی سنگ اندازی کنند با برخورد قهری از سوی نهادهای امنیتی مواجه خواهند شد.

وزیر اطلاعات سرمایه‌گذار و سرمایه‌داری که به جای التهاب در بازار زمینه‌ساز تولید و فرصت‌های شغلی باشد را قابل دفاع دانست و اظهار کرد: در این راستا نهادهای امنیتی موظف به بسترسازی برای جلب اعتماد سرمایه گذاران هستند.

حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی در نشست توسعه و سرمایه‌گذاران استان اردبیل گفت: جامعه امروز ایرانی هم نیازمند امنیت و هم شادابی و پویایی است.

وی با بیان اینکه یکی از وظایف حکومت ها از نظر اسلام برقراری امنیت است اضافه کرد: این امنیت در جامعه باید همراه با شادابی و نشاط باشد. سربازان گمنام امام زمان(عج)، جان برکف شب و روز در راستای تحقق این مهم فعالیت می کنند.

وزیر اطلاعات اضافه کرد: هفته ای نیست که با عوامل خدشه دار کردن این امنیت پس از شناسایی برخورد نشود.

حجت الاسلام و المسلمین علوی در ادامه صحبت های خود زمینه اقتصاد پویا را فرهنگ دینی عنوان کرد و افزود: چنین آموزه ای در دین اسلام قویا تاکید شده است.

وی با تاکید بر اینکه سرمایه گذاری امنیت را بالا می برد، اضافه کرد: سرمایه گذاری موثر در امنیت بوده و امنیت بسترساز سرمایه گذاری است.

وزیر اطلاعات سرمایه گذار و سرمایه داری که به جای التهاب در بازار زمینه ساز تولید و فرصت های شغلی باشد را قابل دفاع دانست و اظهار کرد: در این راستا نهادهای امنیتی موظف به بسترسازی برای جلب اعتماد سرمایه گذاران هستند.

حجت الاسلام و المسلمین علوی خاطرنشان کرد: اگر در دستگاه‌های دولتی در زمینه ارائه مجوز یا همکاری با کارآفرینان تقابلی مشاهده شود و افرادی سنگ اندازی کنند با برخورد قهری از سوی نهادهای امنیتی مواجه خواهند شد.

استان اردبیل اقتصاد جامعه دستگاه های دولتی دین سرمایه سرمایه داری سرمایه گذاران سرمایه گذاری امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر