کد خبر: 175332 A

ملاقات و گفتگو با عبدالله گل رییس جمهوری و رجب طیب اردوغان نخست وزیر ترکیه، دیدار با جمعی از تجار، بازرگانان و فعالان بخش خصوصی آن کشور و ایرانیان مقیم ترکیه و برگزاری نشست مشترک هیات های عالی رتبه و نخستین نشست شورای راهبردی دو کشور از جمله برنامه های رییس جمهور کشورمان در این سفر بوده است.

رییس جمهور که در راس هیاتی بلند پایه سیاسی و اقتصادی برای دیداری رسمی و دو روزه و گفتگو و تبادل نظر با مقامات و فعالان بخش خصوصی ترکیه به آنکارا سفر کرده بود، دقایقی پیش با استقبال رسمی دکتر جهانگیری معاون اول رییس جمهور و دکتر علی اکبر ولایتی مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل وارد فرودگاه مهرآباد تهران شد.

به گزارش ایلنا، ملاقات و گفتگو با عبدالله گل رییس جمهوری و رجب طیب اردوغان نخست وزیر ترکیه، دیدار با جمعی از تجار، بازرگانان و فعالان بخش خصوصی آن کشور و ایرانیان مقیم ترکیه و برگزاری نشست مشترک هیات های عالی رتبه و نخستین نشست شورای راهبردی دو کشور از جمله برنامه های رییس جمهور کشورمان در این سفر بوده است.

بخش خصوصی ترکیه رجب طیب اردوغان رییس جمهور رییس جمهوری سیاسی و اقتصادی عبدالله گل علی اکبر ولایتی فرودگاه نخست وزیر ترکیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر