کد خبر: 164696 A

انصاری:

از روز اول کاری دولت تدبیر و امید رییس‌جمهور تاکید کرد، حرمت دولت، حرمت مجلس است / دولت به جد به مبارزه با فساد آمده است و عده‌ای کیسه‌های بزرگی پر کرده‌اند و به بهانه‌های دور زدن تحریم‌ها مردم را دور زدند که دولت جلوی اینها را گرفته است.

معاون پارلمانی رییس جمهور گفت: دولت تدبیر و امید در عرصه جهانی قوی ترین اقدامات عرصه دیپلماسی را برای برداشتن تحریم‌های ظالمانه بکار گرفت و براساس عزت، حکمت و مصلحت شجاعانه وارد میدان شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی استانداری کرمان، حجت الاسلام مجید انصاری در همایش شوراهای اسلامی شهرستان زرند افزود: رقبای ما نمی خواستند ایران اسلامی توسعه پیدا کند و به همین دلیل سنگ اندازی می‌کنند.

وی عنوان کرد: برخی اقلیت در خیال کودکانه موارد کذبی را مطرح می کنند، اما برخلاف اینها دارایی‌های کشور بر اساس نظر قطعنامه آزاد شده و به کشور عودت داده می شود.

معاون رییس‌جمهور گفت: از روز اول کاری دولت تدبیر و امید رییس‌جمهور تاکید کرد، حرمت دولت، حرمت مجلس است و برای نخستین بار لیست وزرا را در همان مراسم تحلیف به مجلس معرفی کرد.

وی تصریح کرد: با همه این مسائل دولت جلوی رشد تورم را گرفت و از ۴۴ درصد به ۳۳ درصد کاهش پیدا کرده که این نتیجه قانون‌گرایی دولت بویژه شخص رییس‌جمهور است.

حجت الاسلام انصاری تاکید کرد: دولت به جد به دنبال مبارزه با فساد است و عده‌ای کیسه‌های بزرگی پر کرده‌اند و به بهانه‌های دور زدن تحریم‌ها مردم را دور زدند که دولت جلوی اینها را گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: ولی فقیه مورد حمایت قاطع ملت ایران است و تمامی اصلاح طلبان و اصولگرایان حامی نظام و ولایت فقیه هستند، بنابراین باید همه با تشریک مساعی، در راستای پیشبرد اهداف بلند نظام مقدس جمهوری اسلامی بیش از پیش تلاش کنیم.

معاون پارلمانی رییس جمهوری ادامه داد: خدمت به مردم جز با حمایت از سرمایه گذاری و توسعه استان ممکن نیست.

وی گفت: با تلاش و پیگیری نماینده مردم شهرستان‌های زرند و کوهبنان در مجلس در شهرستان زرند توسعه اقتصادی بسیار ارزشمندی صورت گرفته و این شهرستان در راستای صنعتی شدن گام‌های بلندی را برداشته است.

اصلاح طلبان اصولگرایان دولت رشد روابط عمومی رییس جمهور رییس جمهوری نظام مقدس جمهوری اسلامی نماینده مردم ولایت فقیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر