کد خبر: 157765 A

جهانگیری:

برخی استان‌های کشور با بحران و محدودیت‌های بیشتری در بخش آب روبرو هستند که باید ضمن در نظر گرفتن مسائل اجتماعی، برنامه‌ریزی لازم را برای رفع این مشکلات انجام داد.

سیزدهمین جلسه شورای عالی آب عصر امروز(دوشنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، اسحاق جهانگیری در سیزدهمین جلسه شورای عالی آب که عصر امروز(دوشنبه) برگزار شد با اشاره به محدودیت منابع آب در کشور اظهارداشت: ‌ موضوع کمبود آب یکی از مسائل پراهمیت کشور است که نمی‌توان به سادگی از کنار آن عبور کرد.

معاون اول رییس‌جمهور تصریح‌کرد: برخی استان‌های کشور با بحران و محدودیت‌های بیشتری در بخش آب روبرو هستند که باید ضمن در نظر گرفتن مسائل اجتماعی، برنامه‌ریزی لازم را برای رفع این مشکلات انجام داد.

در این جلسه وزیر نیرو گزارشی از مصوبات پیشین شورای عالی آب و اقدامات انجام شده برای تحقق و اجرای این مصوبات ارائه کرد.

چیت‌چیان همچنین با اشاره به جلسات شورای هماهنگی مدیریت حوضه آبریز زاینده رود، به ارائه گزارشی در خصوص تصمیمات اتخاذ شده در این جلسات پرداخت.

در این نشست وزیر جهاد کشاورزی، معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست و استانداران چهارمحال و بختیاری، اصفهان، لرستان، کرمان، خوزستان و یزد نیز حضور داشتند.

استان های کشور اسحاق جهانگیری اصفهان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری ریاست جمهوری سازمان حفاظت محیط زیست مشکلات معاون معاون اول
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر